Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Crystalyte ebike cuccok...

Crystalyte ebike cuccok érdekelnének. Hogy tudok közvetlenül a gyártótól rendelni? Olcsóbban szeretnék hozzájutni hogyan tehetem meg hogy közvetlenül a gyártótól rendeljek?

Figyelt kérdés
ebike,elektromos kerékpár,villanymotor,hub motor,

2016. jún. 25. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Viszonteladó leszel... A gazdaság nem így működik.
2016. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Crystalite Europenak van egy webshopja.
2016. jún. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.tudom h van oldaluk(német nyelvű)de nagyon drágák a cuccok.6kw os motor740eur +posta...néztem az alibabát is ott kínai minden ott olcsóbb de nem tudom mennyire jó.valakinek tapasztalat?
2016. jún. 28. 06:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Az alibaba kb olyan mint itthon a metro, szóval kiskereskedőknek árul. Ha csak 1-2 darabot szeretnél venni valamiből akkor aliexpressen nézelődj inkább. (ugyanaz a cég)


Én régóta rendelek onnan, ha valami gond volt a termékkel akkor el tudtam intézni mindig. Ha gondolod szívesen segítek majd.

2016. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,rendes tőled.ismerem az alit is.azt tudom h megbízható mind a két oldal csak a minőségük milyen..??tartok attól h egy villanymotornak nem akkora lenne a teljesítménye amennyinek írják,silány alapanyagokból készül stb..
2016. jún. 29. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!