Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy kezdjek neki a biciklim...

Hogy kezdjek neki a biciklim lefestésének?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szeretném lefesteni a kerékpáromat

De nemtudom hogyan kellene.

Spray? Vagy mivel?

És azt hogy lehetne megoldani hogy vannak feliratok a biciklin ugye a márka stb...

És azt is lefesteni másra ha értitek

Szeretném igényesen megoldani mert nem egy olcsó bicikliről van szó

Előre is köszi!



2016. júl. 13. 18:32
 1/5 tothp ***** válasza:

ha tényleg igényeset akarsz, akkor az eredeti festéktől teljesen megszabadítod. mondjuk egy kromofágos takarítással.

Aztán elviszed egy fényezőműhelybe, ahol megfelelő körülmények közt lealapozzák, festik, lakkozzák.

Nem olcsó mulatság, de szép a végeredmény.

ha olcsóbb kell, javaslom a szinterezést. Nem mondanám, hogy a világ legszebb bevonata, viszont tartós. Otthoni barkácsolással (főleg ha nem szoktál ilyet csinálni) csak elrontod a vázat meg a kedved.

2016. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se merném bevállalni otthon, szerintem igénytelen eredményt tudnék produkálni, az autófényező ellenben teljesen frankót.
2016. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tothp ***** válasza:
Azért az az autófényező aki szép síkokat fest, nem biztos, hogy jól boldogul a csövekkel. Viszont legalább a felszerelése megvan, és a festék lelki világát ismeri.
2016. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hát jó fényezőhöz kell vinni :) Én ismerek olyat, akire szerintem rábízhatnám.
2016. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olcsó a bringád (igaz, ez nagyon relatív), de magad akarod festeni úgy, hogy gőzöd sincs a témáról. Te sem álltál kétszer sorba, mikor az észt osztogatták.
2016. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!