Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen új országuti kérekpárt...

Milyen új országuti kérekpárt ajánlanátok 160. 000Ft-ig?

Figyelt kérdés

- Neuzer whirwind 1.0

- Csepel torpedo 3*

- Rock Machine RaceRide 200-at találtam még akciósan, de ami közelítőleg jó méret lenne(54)abból már csak 1db-ot.



2016. júl. 14. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a rock machine...

Claris szettel van szerelve...

A csepelt erős túlzás országútinak nevezni, a whirvindnek meg jó a váza, minden más csere...

A rock machine ből van raktáron a székesfehérvári vital club-ban 54-es és webshopjuk is van.

Én is ilyet akartam venni most edzőbringának, de aztán kaptam egy alighasznált meridát egy jóbaráttól ingyen :) külföldre költözés miatt. "Kölcsönbe"

2016. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd figyelembe, hogy a rocmachine azért kerül ennyibe, mert 2014-es készletkisöprés, jól működő egymással tökéletesen kompatibilis hajtásrendszerrel van szerelve, a fentebb említett első válaszoló linkjében lévő torpado meg igaz szépen fest, de úgy van összeokádva mindenféle alkatrészből márkára semki tisztelettel csak az olcsó árra hajtva... Arra hajt, hogy aki csak egy kicsit ért hozzá, meglátja a sora váltót hátul és azt hiszi, hogy az akkor most jó vétel... De igazából csak az a váltó van az egészen ami minőség...
2016. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És az is csak belépő/középkat...
2016. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!