Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Használt bringa bolt Budapesten?

Használt bringa bolt Budapesten?

Figyelt kérdés
Az összes bolt amit eddig láttam a neten az mind csak a hiper-szuper felújított kinyalt 50 éves 150e ft Peugeot-ot és társait árusították. Biztos hogy jó bringák, de én csak melózni szeretnék bringával járni. Még egy új Csepel is 100e ft. Ez nekem mind sok. kb 50e ft szánnék egy bringára, de nincs sehol, min 60e ft láttam.

#kerékpár #bicikli #budapest biciklibolt
2016. júl. 29. 21:10
 1/1 Honore válasza:
100%

III. kerület ROKON sportüzlet Csillaghegy, Mátyás király út. Bizományba vesznek át bringákat, rengeteg van, segítőkészek, és még alkudni is lehet (nekem legalábbis sikerült egy gyerekbicikli vásárláskor). Ismerős vett ott (munkához) egy régi, de remek állapotú Csepelt 7000 Ft-ért. Igaz, ennek már vagy 2 éve, de érdemes megnézni.

[link]

2016. júl. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!