Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért tolnak babakocsit napi...

Miért tolnak babakocsit napi rendszerességgel a kerékpárutakon és miért ott sétálnak az anyukák?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik. Legalábbis nekem a rendőr ezt mondja mikor megkérdezem miután letessékel a kerékpárútra.
2016. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Mert általában szélesebb, mint a járda, nincs közel a kerítésekhez (kutyák kinéznek) és sokkal simább is, így nem habosodik fel a gyerekben a tej! :-D Amúgy sokan csak azért mennek ott, mert fel se fogják, hogy mi mire való! Még beugatnak, mikor csengetek, hogy engedjenek el.. a kedvencem, aki gyalog jön velem szembe, mikor 2 lépéssel odébb van a járda, de ha szólok, még pampog! Volt már olyan, amelyiket lerúgtam..
2016. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
73%

Ha kizárólag kerékpár út (jelzés!), akkor gyalogos (babakocsival sem!) nem használhatja!

Ha rájuk csöngettem, engem is leszóltak.

Megoldás:

Kicsi 12 V-os akksi (1-2ezer Ft) + párszáz Ft-os iszonyatos hangú vijjogó! (gépjárműre tilos szerelni, de ez kerékpár, erre nincs szabály, ha nagyon kekeckednek, akkor riasztó...)Naaaaggggyooon hatásos!!!

2016. aug. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért a biciklisek fele meg járdán közlekedik: mert épp ott kényelmesebb, a többi embert meg pont leszarják.
2016. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Azért van az a hely, ahol azért megyek járdán, mert szeretnék még élni..

80as átlós oldalszélben imátkoztam már kamionok közt, hogy mikor 20 centire mennek el mellettem pont ne dobjon meg fél méterrel a szél.. De mikor ott a 2 külön út, akkor hadd szóljam már meg a gyalogost! Ezek vagy buták vagy ki ha én nem típusok!

2016. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pétet válasza:
13%
Azért tolnak mert féltik a gyereküket a kutyáktól s sokkal jobb az út. De miért mennek át a biciglisek a piroson és a tiló táblán? Ha rászólok miért háborognak? Nekik lehet? Ha tilos?
2016. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alex Fly ***** válasza:

@5: pontosan ugyanennyire jó indokot tud mondani bármelyik, a babakocsit a kerékpárúton toló kismama is. A saját szabályszegését mindenki meg tudja magyarázni; de ez olyan, mint a s€gglyuk: mindenkinek van, de nem kíváncsi rá senki...

De aki közlekedett már rendszeresen babakocsit (és abban a rendkívül érzékeny "szállítmányt") tolva, az tisztában van azzal, hogy szabályosan ez több helyen lehetetlen küldetésnek bizonyul.

2016. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De itt nem tolják, hanem sieszták vele az anyukák, ringatják bennük a gyereket. A kerékpárosok 30-35km/h-s sebességgel húznak el, de nem érzik a veszélyt ezek a barmok.
2016. aug. 11. 09:15
 9/11 A kérdező kommentje:
javítás: sziesztáznak
2016. aug. 11. 09:15
 10/11 anonim ***** válasza:
7%

Na, ezekből a válaszokból is látszik, hogy a biciklis-társadalom 90%-a igazi sza rkupac.

Lerúgni, meg leszirénázni a kismamákat? Gratulálok parasztok! Esetleg lassítasz egy kicsit és szépen kikerülöd, az már nehézséget okoz, mi? Tolerancia-hiányos eszetlen brigád...

2016. aug. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!