Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért kattog a kerékpár pedálja?

Miért kattog a kerékpár pedálja?

Figyelt kérdés

A biciklimen egy ideje kattog a pedál, érzésre középen, az agyban de csak akkor, ha "taposom" rendesen

és bármilyen furcsán hangzik, de úgy tűnik, hogy minél melegebb van, annál jobban, pl. amikor éjszaka megyek, akkor nem, vagy kevésbé. Mi lehet a baja?



2016. aug. 29. 17:24
1 2
 11/13 Wadmalac ***** válasza:

" Szóval a hajtókarokat már leszedtem mert olyan szerszámunk van, de visszarakás után is ugyanúgy kattog"

Első pillanattól a monoblokk-csésze volt az esélyesebb, az meg gondolom nem lett kiszedve.

2016. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A monoblokk még nem, valószínű szerviz lesz belőle. Bár ahogy írtam, most, hogy hidegebb van, nem kattog és nem is zavar. :) A kérdés, hogy vajon árt-e, ha emiatt nem foglalkozom vele, majd csak tavasszal, mikor megint előjön. :D Köszi az ismételt választ!
2016. szept. 20. 09:55
 13/13 Wadmalac ***** válasza:

Ha a monoblokk mocorgása az ok, akkor sok bajt nem csinál, ezek mikrométeres mozgások, csak a feszítőerők miatt hangosodik ki az egész vázra a hangja.

Már jártam úgy, hogy olyan szinten vitte a pattogás hangját a váz, hogy sokáig kerestem, egyáltalán mi szól.

2016. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!