Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Knolly chilcotin dh kerékpárró...

Kögeldani kérdése:

Knolly chilcotin dh kerékpárról van e valakinek tapasztalata? érdemes e ilyet venni? és mennyit lehet érte adni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak jókat olvasok róla, jól mászik, AM-re és DH-ra is szeretik, akiknek van.

Jól mászik, ezt emelik ki több helyen is, de a nagyobb ugrásokat, köveken pattogást, lejtőzést is szereti benne a tulaj, aki a sziklás hegységben tesztelte. Jól mozog, 4x4es terepjárónak hívja!

Ez alapján egy nagyon jól összerakott gép!

2013-ast láttam, nem olyan régi, talán még újonnan vagy alig használtan is találsz neten!

Árat nem tudok mondani, mindenképp az állapotától függ! A forgáspontok, a váz, a teló és a rugóstag legyen rendben, a többit nem nem nagy tétel cserélni.. már a mihez képest! :D

2016. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a tanácsokat úgy nagyjából vágom a témát a dh bicajokkal ez igazából egy konkrét gép lenne elég jó állapotban van mindene rendben van pár karcot leszámítva sok mindent olvastam róla de eladót nem találtam így nemtudok viszonyítani semmihez azt eltudnád küldeni hol találok eladót ez is 2013 as bicaj
2016. szept. 1. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!