Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kínai (E-bay) országúti...

Bubachangh kérdése:

Kínai (E-bay) országúti kerékpár karbon kormány?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri ez a kormány az árát? Gyanúsan olcsó, és honnan lehetne tudni, hogy nem törik-e el a használat során? A kérdés: lehet-e egyáltalán tudni, hogy milyen minőség? Köszönöm előre is!

2016. szept. 9. 23:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2016. szept. 9. 23:54
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olcsón nincs jó karbon anyag! Az előállítást fizeted meg, persze a nagy nevek mellett! Préselgetni, fonogatni kell! A nagy nevek műszerekkel, a ferde szeműek kézzel csinálják...
2016. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most nézem.. 10eFt környékén azért nem a hulladékot kapod, olyan közepesnek mondanám! Nagyon ügyelj a szorítási nyomatékra!!!
2016. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ebben még nem bíznék. 50-60 dollárért van Cinelli RAM-kópia (integrált stucnis). Az valószínűleg minőségibb, egyik ismerősöm fél éve használja, és semmi baja. Ja és 80 kg fölött én biztos nem mernék kínaibkarbont használni.
2016. szept. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Wadmalac ***** válasza:

Nekem is egyenest Malajziából jött a Zipp VukaSprintem, ekmény 7000,- Ft-ért.

Hogy az eredeti gyártósorról esett-e le a meó előtt, vagy utángyártották valahol, nem tudom.

Súlyra, rugalmasságra volt alkalmam összevetni egy garantáltan (? magyarországi kerékpárbolton át rendelt) eredetivel, én semmi különbséget nem veszek észre.


Egyetlen kellemetlenségem van vele, a stucnim is karbon, a kettőt a megengedett nyomaték keretein belül nem lehet úgy meghúzni, hogy ne forduljon el a befogásban egy iszonyatos reccsenő hang kíséretében. A kormányon és a stucni bilincsen is van egy érdesítés, de nem fogja meg rendesen, elroppantani meg nem akarom.

Van pár tervem a megoldásra (polírpapír bélelés, befolyatott pillanatragasztó) még vacillálok, hogy mi legyen.

2016. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Wadmalac ***** válasza:

Ja még hozzátenném, kormány, nyereg még elmegy, de villát eszedbe ne jusson ilyen bizonytalan forrásból venni.

Nincs az a nindzsareflexű varázsbringás, aki egy villatörést esés nélkül lereagál. Egy fél kormánnyal a kezedben még lovon maradhatsz, de elszálló kerékkel soha.

2016. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Wadmalac: Köszönöm, a te problémdra szvsz. a karbon zsír lehet megoldás...


[link]

2016. szept. 13. 08:42
 8/11 Wadmalac ***** válasza:

Remek, ezer köszönet!

Rászánom a zsetont!

2016. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen! :)
2016. szept. 13. 15:39
 10/11 A kérdező kommentje:
2016. szept. 24. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!