Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egyenes fejcsőből tapered...

Egyenes fejcsőből tapered hogyan alakítható ki a kormánycsapággyal?

Figyelt kérdés

1 1/8-ból kellene alul 1 1/2 méretet csinálni! Keresgéltem, de tapered átalakítós néven csak a fordított irányra találok megoldást..


1 1/8-os, 135mm-es a fejcső, felül normál (külső csészés), alul integrált csapágyazással.

Tehát kívülről kúposnak néz ki mert a csapágy belülre kerül, de belül sima egyenes nyakú villa van AHEAD rögzítéssel!


Tapered villa kerülne bele (biztosra bele lehet tenni), de nem tudom, milyen méretű kormánycsapágy kell!


Pontosan melyiket rendeljem meg? (Méretek érdekelnek és konkrét ötlet egy olcsóbb egy drágább kivitel!)



2016. szept. 23. 16:33
 1/2 Alex Fly ***** válasza:

A vastagabb csövet könnyebben szűkíted, mint fordítva...

Avagy nem biztos, hogy az 1 1/8 homlokcsőbe bele tudod tuszkolni az 1 1/2 collos villanyakat és a hozzá tartozó csapágyazást is.

2016. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez nyilvánvaló!

Biztosra tudom, hogy belefér, a gyártó képviselete mondta! Tudomásuk serint a BBB és Cane Creek tutira gyárt ilyet, de hogy melyik modell, azt nem mondták el!

Meg ilyen apróságokat se, hogy hány mm a fejcső belső átmérője.. flegmáznak, mintha olyan természetes lenne, hogy tartanok itthon elektromos tolómérőt.. hát sajnos nincs!

2016. szept. 25. 16:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!