Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri és biztonságos erről...

Megéri és biztonságos erről az oldalról rendelni?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 26. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
27% áfa és vám fogja terhelni a csomagot, ha így is megéri még, akkor nyugodtan. Teljesen jó kis használt oldalnak tűnik, de nem tudom van-e valami garanciájuk arra, ha lelép a pénzeddel az eladó!
2016. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem azért, de a hirdetések negyede európai, onnan (helyesebben EU tagországból) érkező küldeményre nem kell vámot és áfát fizetni.


Viszont ez láthatóan nem egy bolt (illetve árulnak pár hülyeséget ők is, de gondolom a kérdés nem erre vonatkozott), hanem egy hirdetőoldal, a hirdetőkért nyilván semmiféle felelősséget nem vállalnak, szóval pont annyira biztonságos, mintha a jófogásról rendelnél valamit, te döntöd el, hogy mekkora kockázatot vállalsz. Én részemről maradnék akkor már inkább az ebay-paypalnél, ott van buyer protection.

2016. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Száz ezer megtakarítás esetén se rendelnék . Bármi közbejöhet , nem azt a méretet színt stb küldik , megsérül útközben vagy eleve hibás . Nem látható élőben , ezért kivárnék itthon és inkább utaznék keresgélve és tesztelnék párat mint zsákbamacsekra odatennék 7 kilót .
2016. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem azt a méretet meg színt? Ez egy oldal, ahol használt cuccokat lehet hirdetni. Azt kapod, ami a képen van, nem az a kockázat, hogy nem az lesz a szín meg a méret, hanem az, hogy nem kapsz semmit vagy azt kapod, de az eladó állításával szemben egy rakás szar :) Az utóbbi ellen mondjuk nem sok védelem van, ha csak kicsit vernek át, mert ugye használt cuccról van szó, de az előbbi azért az ebayen nemigen van. Itt viszont simán lehet, nem tudom, milyen eladó lenne hajlandó utánvéttel postázni Magyarországra, szerintem senki, az előre utalás meg azért kissé rizikós.
2016. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!