Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen külsőt ajánlotok a...

Milyen külsőt ajánlotok a bicómhoz? Lent

Figyelt kérdés
Szóval ez egy jobb fajta mtb ami egy kis városiasitáson ment át,de nem is az a lényeg.Vagyis de,mert csak aszfalton és betonon van használva és egy megbizható, sebességet jól viselő(~40km/h),inkább nyirkosabb,esősebb helyen való használathoz keresek külső gumit,26" méretben.Hátul dupla alu,elől egyszerű felni.Mit tudnátok ajánlani?

2016. okt. 4. 07:56
 1/10 Alex Fly ***** válasza:
Continental Contact vagy Sportcontact? Évekig használtam defekt nélkül minden terepen.
2016. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Helló , nézz be az EBIKE oldalára sok a választék és olcsón kiküldik . RIDE BIKE hivatalosan az üzlet ami 16. ker Rákóczi úton van amennyiben közel laksz . VEE RUBBER CST KENDA is jó márka , "SVALBI" nem túl erős csak felkapott . Felniszalagot is érdemes betenni , sok helyen csavarok törött üvegek hevernek .
2016. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tothp ***** válasza:
Én a magam részéről: Schwalbe spicer. Abból is az 1.5 colos. 6 barra fújható és gurul mint a veszedelem. földúton is elboldogultam vele, de ott ráz, mint az országúti.
2016. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tothp ***** válasza:
kettes után szabadon: Felniszalagot nem érdemes, hanem kötelező betenni. Anélkül a küllőanya szétszaggatja a belsőt. Nagynyomásúba pedig ne a gumi szart, hanem nagynyomásúba való műanyagot. Nem mellesleg a Scwalbénak elég jó a defekttűrése.
2016. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Defekt gátlószalagot ajánlok . Dupla falúba nem kell felniszalag , a szimpla falasba ha nincs gyárilag (?) akkor kell bele . Az első kereket is cseréld duplásra mert egy huppanó vagy padka stb megdolgozza a felnit .
2016. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tothp ***** válasza:

Ismét "kötekednék": duplafaluba is kell felniszalag. egyszerű az oka: A rugalmas belső gumi nyomás hatására gond nélkül betüremkedik a furatokba. és ott fellép az előző probléma a küllőanyával, csak épp a furatok éles pereme (ha szegecselt, akkor meg annak a széle is) fokozottan veszélyezteti a belső épségét.

Annyira fennáll ez a probléma, hogy épp ezért nem javasolják prestás belső használatát autószelephez kifúrt keréken, mert a szelep és a felni közé képes a gumi becsípődni. pedig az csak 1,5 mm(?) hézag, ráadásul a szelep körül még a belső is erősített.

2016. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ALTRIX WARRIOR 26 dupla falú kerekem van , ebbe a típusba a kiképzése végett felesleges a felniszalag . Amúgy defektvédő szalagot ajánlottam a szúrós éles tárgyak miatt de felniszalag lett .
2016. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tothp ***** válasza:
sok sikert
2016. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első körben vegyél rendes kerékszettet! Elől van a gyengébb felni?? Városban párszor megütöd és kuka!

S. Maraton Plus? Drága, de 10000km-t fogsz vele menni gond nélkül! CST all purpose ha occsó kell! Kendát, KLS-t ne, nekem fél évet nem bírt ki..

És igen, a felniszalag legyen kötelező elem, defektgátló szalag gyárilag van több modellben! Nagy nyomáshoz valót keress, amit alig lehet anyázva ráfeszegetni, olyan erős! Asszem a Continental gyártja azt a műanyagos kéket, az nagyon jó!

2016. okt. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tothp ***** válasza:

Köszönöm a megerősítést abban, amiben egyébként is biztos voltam. Nem magam miatt. De van itt sok kezdő kérdező, akit egy ilyen sületlenséggel simán félre lehet vezetni.


Azt hiszem : vittoria-sárga; continental-zöld; Schwalbe-kék(ez az utolsó biztos 5 perce fűztem egy új kereket és azt tettem bele.) :-)

2016. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!