Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehetséges olyan biciklit...

Onilezredes kérdése:

Lehetséges olyan biciklit építeni amin elöl 1 lánckerék van és hátul meg 6?

Figyelt kérdés
Láttam egy képen.
2016. okt. 17. 17:04
 1/7 Alex Fly ***** válasza:
6sebességesre gondolsz? Persze hogy lehet. Nekem is volt olyan...
2016. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a legújabb az elől 1 hátul 12. Viszont a 12-es sram fogaskoszorú olyan 150 ezerbe kerül.
2016. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:
40%
Hát az 1×12 inkább techdemonak jó. Nem látom be, mi előnye van egy Rohloff 500/14-hez képest...
2016. okt. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2016. okt. 18. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Mentem én is már 1x11-es sram-mal, hát amennyire drága, annyira jó. A komplett első váltó súlyától megszabadulsz és csak egy kézzel kell kattogtatni.
2016. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:

A komplett első váltó pár grammos súlyától megszabadulsz -viszont ajánlott a láncvezető, amivel ugyanott vagy...

Ami viszont tényleg számíthat, az a haltóműről eltűnő második tányér -habár annak tömege megjelenik a nagyobb sorban a kerékagyon.

Ami viszont lényeges, az az ultrakeskeny lánc és az egyáltalán nem ideális láncvonal okozta rövid élettartam.

Versenyeken, ahol minden gramm és mozdulat számít, tényleg jól jöhet -ott ui. nem számít, ha minden egyes futamon elhasznál a rider egy komplett hajtásláncot.

2016. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaja a szponzorált versenyzönek nem számit,nem ő veszi.

De hobbi szinten semmi értelme.

Az 1x6 simán megoldható,városba jó.

2016. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!