Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 1 1/8 (félintegrált) fejcsőhöz...

1 1/8 (félintegrált) fejcsőhöz létezik valami "átalakító", amivel tapered villát bele tudok tenni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 16:40
 1/9 kiitos ***** válasza:
Nem átalakító kell hanem megfelelő kormánycsapágy.
2016. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Cane Creek gyárt szó szerint minden verzióban 1 1/8" felső-EC44 1,5" alsó kormánycsapágyat, de az drága! 300 dollárért láttam! Ezek 44mm-es csőbe valók:

FSA Orbit szériában van sima kónuszos csapággyal.

BBB BHP-46 ipari csapágyas.

Annyi, hogy ez az EC44 (külső csészés) 1cm-t emel az elején alul, ezért a váz dőlésszöge változik. Olcsó váz törhet ez miatt a fejcsőnél vagy a tetején, de azt úgyse zúzni tervezték!

2016. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Cane Creek félét találtam 10k körül ebay-en, + egy kis posta, de nem vészes. A váz ügyben meg remélem a legjobbakat. Kross Level R3 2016-ról van szó egyébként.

https://www.youtube.com/watch?v=91ps1jxFMjY&t=2s

A videóban úgy látom hasonló dolog történik.

Illetve még ilyesmit is találtam itt is viszonylag finomabb áron:

[link]

2016. dec. 31. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:

csak a cane creek jatszik...

a feljebb irt bbb vagy fsa tapered vazba valok....

2016. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tapered vázba való a BBB, de az én félintegrált 1 1/8-os Merida Juliet-emben jól elvan.. :-D :-D
2017. jan. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, hogy nagyon vigyázz! Az integrált vázra 3 helyen mondták ránézésre és gyári kiskönyvből, hogy az félintegrált csapágyazású! Kibontottuk, hát k.ára nem az.. Szóval ugyanitt zsír új, tapered, carbon RS R. WorldCup XX eladó!:-D
2017. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szedtem már szét, ez a Kross Level tutira félintegrált.

Feimin FP-H835B-vel szerelt gyárilag, bár ez a kínai cucc nem sokat mond.

2017. jan. 1. 00:58
 8/9 anonim ***** válasza:

nem értem a logikát...mi köze a telonak ahoz hogy a vaz integralt vagy nem????? (6osnak)


erdekes: [link] (7esnek)

2017. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a köze, hogy megvettük a tapered villát és az átalakító csapágyat az állítólagos félintegrált 1 1/8"-os fejcsövű vázhoz, de integrált, így nem fér bele.. Ergó: villa van eladó! :-D :-D
2017. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!