Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi belépő szintű országúti kerékpárokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új belépő szintű outit szeretnék tavasszal,kb 200-280 ezer ft körül, melyik gyártót ajánlanátok nekem ezek közül leginkább, esetleg tapasztalata van valakinek ilyen outi kerékpárokról? Az alábbi kerékpárok kb 250 ezer forint körül vannak árban a Specialized talán a legdrágább.

Merida Scultura 100

Lapierre Audacio 200 TP

KTM strada 800

Bianchi Nirone 7c Claris

Trek 1 series

Giant Defy 2

Specialized allez sport

Cannondale Caad 8 claris

Kellys ARC 10



2016. dec. 31. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Bianchit venném, ha telne rá! Miért? Mert gyönyörű, kecses, igazán igényes!

Claris szettel van mind, nem tudsz olyat választani, ami jobban megéri, egyformán "olcsók"!

Talán a KTM Sora szettes, most nem emlékszem! Viszont Lapierreből a 2015ös szériából a 400as is belefér a keretedbe! Ne 2017-est vegyél, most akciósak a régebbiek!

2017. jan. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Cannondalet vettem pár éve, bár jó, semmi bajom vele, de utólag csakis használtan vennék ebben az árban sokkal jobbat.
2017. jan. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, lehet, hogy off lesz, meg is értem, ha lepontozol, de tuti, hogy a használt nem érdekel? Ezt le lehetne alkudni 280-ra, újonnan kb 1 milla volt.
2017. jan. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Link lemaradt [link]
2017. jan. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A véleményem erről a kategóriáról, hogy nem éri meg a magyar viszonyok közt ilyeneket kitolni a boltból. Igaz, hogy jobbak, mint a 200 alatti biciklik, de 300 környékén lényegében semmi kompromisszumot nem kell kötnöd, ha nem a századmásodpercek és a wattok számítanak.

Ezek közül talán a Trek-et választanám (1.2 változat), ami 280 alatt van. Az integrált hajtás és már az új, rejtett bowdenes Sora fékváltókarok miatt.

Amúgy használtan (akár szaküzletből) 150-180-ért jobbakat lehet kapni sokkal, de ha jól el vagy eresztve és arra kell, hogy jó időben néha betekerni a kertvárosból a belvárosba meg 50-60-as laza túrákat akarsz nyomni, és a 280 ezer csak elvi határ, akkor nyugodtan vedd meg bármelyiket, amelyik tetszik és van a méretedben. De ha komolyabban akarsz tekerni (évi 8000+), akkor még tegyél hozzá és olyan biciklid lesz, amin nem kell a fogad szívni, hogy hát azért ez vagy az csak jobb lenne.

2017. jan. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ennyiert mar full carbont kapsz duraace vagy record szettel ksyriumSL vagy racing 1 kerekekkel is hasznaltan....

ennyiert claris-os bringa es meg a kiegeszitokrol nem is beszeltunk..XDXDXD

2017. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!