Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen monoblokk van egy...

Klepeisz Tibor kérdése:

Milyen monoblokk van egy Neuzer Whirlwind Basic kerékpárban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most jutottam el odáig, hogy a Neuzer Whirlwind Basic kerékpáromon lecseréljem azt a borzalmat, amit hajtóműnek neveznek. Egy integráltat szeretnék, de nem tudom, hogy pontosan milyen monoblokk van benne és így nehéz integrált csapágyat venni. :)

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 11. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

elviszed kerékpároshoz és párezer ft-ból kicserélni...

én nekem eredetileg a bicomba 1 tengely volt 2 koszorús csapággyal (azt hiszem ez a neve) na hát mondanom sem kell, hogy nem egy életbiztosítás...

Aztán rakattam bele rendes monoblokkot, 2500ft-ért 10e kmig jó volt aztán kikopott, rakattam bele után 3500ft-ért azóta tök jó, zárt házas, minden penge, tolómérővel megnézte a csávó h milyen hosszú kell belőle és kész.

szóval tengelyhosszt nézett.

2017. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az meg van, hogy 68 mm-es angol házas, csak azt nem tudom, hogy kell-e más információ hozzá.
2017. jan. 11. 21:17
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
A hajtókarhoz szükséges tengelyhossz kell még. De annak semmi köze az eredeti négyzetkúpos tengely hosszához. (Az egyébként szintén hajtókar fajta függő).
2017. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:
A középcsapágyház hossza a vázban elvileg szabvány, de nem árt megmérni azt is.
2017. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nem tünsz olyan igazi magam szerelem a bringát embernek. Úgyhogy vidd szerelőhőz az megoldja nem kell neked szenvedni vele.

Nem biztos hogy neked integrált kell,olcsobb és ugyan olyan jó az isis tengely is.már ha van országutihoz.

2017. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szervíz minden szín alatt a célszerszám drágább mint maga az alkatrész ;)
2017. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!