Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 2006-os Marzocchi DJ Comp-ot...

2006-os Marzocchi DJ Comp-ot mennyiért tudnék eladni?

Figyelt kérdés

Teljesen új, még a fólia is rajta van. Én 50 ezerre gondoltam. DJ 3-at 60 ezerért lehet kapni, de azokból már nincs készleten, a duro-kból szintén nem igazán van készlet, de ezt a teleszkópot inkább hagyjuk is. Tudom, lehet venni 5-6 tulajt megjárt Marzo dj3-t 20 ezer forintér, de ha abba veszünk új szimeringet (16 ezer forint), és új perselyeket (15 ezer forint), akkor már nem tűnik drágának az én villám. Manitou circus comp pedig 90 ezertől indul, de a legolcsóbb RST dirt teleszkóp is (amit gondolom nem kell bemutatnom) 110 euro a rosebike webshopban.


[link]


[link]


2017. jan. 19. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

11éves alap teló. Mondjuk 20ropi.

Dicséretes hogy új de azt az állapotot 1000forint beruházással ellehet érni,ha nem egy agyon használt darab. Egy rendes bringás alatt 2-3000km-et futott telón semmi nem látszik.

2017. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1000 forint beruházással mit lehet elérni, áruld már el nekem??? :DDD

Nem nézted a linket? Gyári Marzocchi szimering készlet, + persely 31 ezer forint + postaköltség.


Egyébként aki egy nagyon kicsit is ért hozzá, az tudja, hogy ez a 11 éves alap teló sokkal jobb, mint egy mai Marzocchi dj3. 2007-ig az olaszok gyártották a Marzo-t, utána felvásárolta a Tenneco, ezután pedig gagyi fos Suntour belsőségeket kapott. Picit olvassál már utána, hogy milyen problémák vannak a Marzocchi-kban használt Suntour alkatrészekkel. Példának ott van a Marzocchi 55R, olvasd el a véleményeket [link] . SR visszaút patron szinte biztosan beáll, csak idő kérdése, utána pedig használhatatlan lesz a teleszkóp. De ez az összes 2007 utáni Marzocchi-ra igaz kisebb-nagyobb mértékben, nem hiába ment csődbe.

Szóval ne azt nézd, hogy ez a teleszkóp 11 éve 40 vagy 50 ezerbe került újonnan, hanem azt, hogy mit kapsz ma, és milyen minőséget.

20 ezer forintért egy műanyag peselyes XCM-et kapsz, ami két hét után 1 cm-et fog kotyogni.


Azt hiszem bikemag-on volt egy teszt, egy felső kategóriás RockShox-ot 2-3 ezer kilométert használtak, és úgy összerohadt, hogy szerkezeti sérülés nélkül szét sem tudták szedni. De kívül azért ugyanúgy szép volt, ennyit a 2-3 ezer kilométert futott teleszkópokról. Ha nem tartják karban (márpedig nem ez a jellemző), ennyi idő alatt simán szét lehet cseszni bármelyik teleszkópot.


Viszont ha mindenki annyira van képben, mint az 1.-es, akkor inkább kirakom a falra dísznek.

2017. jan. 19. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!