Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek sárba melyik a...

Szerintetek sárba melyik a jobb gumi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Véleményt kérnék, hogy szerintetek melyik hogyan teljesít sárban. Nekem csak annyi a lényeg, hogy nagyon jó öntisztuló képességű legyen a gumi, mivel a bringát házban tárolom.


2017. febr. 3. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

De az öntisztulás a lényeg. Mivel annál hamarabb vetinki a sarat magából. Ami eredményeképp sokkal több helyen tud a talajba kapaszkodni. Aszfalt/betonbuton más a helyzet...

A rubena ebből a szempontbóm jobbnak tűnik,mégis csak gumi gyártó.


A házbqn tárolásnál is számit az öntisztulás,nem kell 2kiló sarat lebányászni a gumiról (persze ha erdőben lako nagymam vagy akkor mindegy) hanem csak a redőkben megmaradó és vázra/sárhányóra felrakodó trutyi reteggel kell meg küzdeni.

Én is bent tartom és van 2 tálam erre a célra meg 2türüm. Mitán lecsöpög a túrüre állitom azon megszárad.

2017. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát a Rubena-nak jobb az öntisztuló képessége?
2017. febr. 5. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
maxxis wet scream vagy maxxis medusa amik bevaltak...
2017. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A maxxis wet scream ,az limited edition volt?!

a maxxis swampthing is remek.

de azok nincsenek itt feltűntetve.


igen ránézére jó,testbikon 1db vélemény van a rubenáról azt írta hogy jó.

a kls-ről semmi.

2017. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még mindig nem kerültem közelebb a megoldáshoz :D

Egyébként a KLS-t használom.

Amíg nem merül felniig a gumi, addig tökéletes. A sár felhányás teljesen megszűnt, álom gumi, csak hát úgy kopik, mint a radír. A KLS egyébként 2600 forint, a Rubena pedig mindössze 1900 ft, és még defektvédelem is van benne.

2017. febr. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!