Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az alábbi női cross trekking...

Az alábbi női cross trekking kerékpárok közül melyiket lenne érdemesebb választani? Kelly's, Merida, CTM? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

- Kellys Clea 70 2017

- Merida Crossway 20-V 2017

- CTM Bora 3.0 2015


Max 150 ezret szánnék rá, terepen nem használnám, csak városban heti 3-4X. Végigpörgettem több biciklis webshopot és ez a három volt az, ami megfogott. Ha összevetjük a márkát, felszereltséget stb, akkor melyik lenne jobb választás? Vagy ha esetleg tudtok jobb alternatívát, akkor nyugodtan írjatok... :)



2017. ápr. 5. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem hobbi célra bármelyik jó. nyáron vettem, én is vaciláltam ezek között, de Gepida alboin 200 crs lett a nyerő. imádom. én sem járok terepre, kerépárúton és kirándulásokra használom, erre teljesen jó.

kellys-t nem ismerem annyira, de jól néznek ki.

merida egyik legismertebb és legjobb márka szerintem, elmész a kerékpárutra nagyon sokat fogsz látni, főleg a mtb ami sok van belől itt magyarországon

ctm nem olyan ismert (mert talán még új?) de jó bringáik vannak, egyre elterjedtebbek, és érdekes színösszeállítású bringákat terveznek, nekem tetszik.


mégis amikor megláttam a Gepidát, abba szerelmesedtem bele, nem mellesleg magyar gyártmány is. merida és közte vaciláltam, aztán végül erre lett pénzem, merida drágább lett volna. sajnos nem sikerült annyira sokat menni vele, de eddig minden oké, remélem idén bepótolhatom a tavalyi lemradást is.

2017. ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A CTM Bora a legjobb ezek közül. Az is a legolcsóbb, mivel 2015-ös, de ennek lényegében nincs jelentősége. Ha csak aszfalton használnád, jó időben és sík területen, akkor a tárcsafékre sincs szükséged, vehetsz olcsóbb modellt, a spórolt pénzen meg vehetsz jobb minőségű kegészítőket, kényelmesebb nyerget, stb.


A márkának nincs jelentősége, meg hogy milyen tulajdonú a cég, a modellnév csak egy felszereltséget jelöl, azt válaszd, amelyik tetszik, és jobb cuccokkal van szerelve, ne márkanév alapján.

2017. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A ctm és a kellys szlovák, már amennyiben számodra van ennek jelentősége. Utóbbi a nevével a megtévesztésre alapoz, ami számomra hatalmas negatívum...
2017. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem CTM Borám van, meg vagyok vele elégedve, 2 éve vettem.

A hajtómű kicsit nyikorgósnak tűnt a korábbi montim után de aztán használat közben ok volt, ami eszembe jut, hogy tavaly nyáron folyton lecsúszott a markolat. :D

Akkor sokat nézegettem a bicikliket, ár-felszereltség tekintetben ez nyert.

Kellys-t nem néztem csak Kellyt de az drága, a Merida viszont tetszett és a felszereltsége is jó volt, de azt hiszem drágább volt. A Gepida Alboin tetszett nagyon, de az is drágább volt.

Mivel a CTM 2015-ös, gondolom outlet árban adják.

Egyébként a CTM se véletlenül hasonlít a KTM-re :D

2017. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))
2017. ápr. 7. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!