Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek milyet vegyek?

Szerintetek milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Felújításra szántam el magam a bringám hajtás rendszerét illetően, rá is fért már bőven. Meg is rendeltem az alkatrészeket. Minden tökéletes, kivéve a hátsó váltót! Hogy miért? Mert ennek a fajtának csavaros rögzítése van, nem füles, ráadásul a csavarosból is a vastag átmérőjű. A vázamon pedig nincs ekkora furatnak hely..... Csúnyán benéztem, megmondom őszintén erre nem is gondoltam amikor megvettem... Él a 14 napos elállási jog, ezzel nincs is baj, jövőhéten cseréltetem, na de milyenre? Néztem füles váltót helyette, de ahogy láttam, vannak kis átmérőjű csavaros váltók is, azok nekem vajon jók lennének, vagy inkább maradjak a biztos "füles" váltónál ami tuti jó? Mert nem akarom másodjára is visszaküldeni, ha netán nem jó a kisebb csavaros sem... Szerintetek?


Ez volt amit rendeltem: [link]


Ez lenne helyette:

[link]


2017. máj. 6. 23:56
 1/2 Alex Fly ***** válasza:

A legegyszerűbb lehetőség nem jutott eszedbe?

Bemész a legközelebbi kerékpáros üzletbe és száz-kétszáz forintért veszel egy váltófület.

2017. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:

Pl. egy ilyet:

[link]

2017. máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!