Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen árban lehet az internet...

Milyen árban lehet az interneten olyan km óra biciklire, ami megbízható (nem túl olcsó)?

Figyelt kérdés
Interneten szeretnék rendelni és nem tudom hogy pl 12 funkciós km óra 4080 Ft-ért jó lehet-e. A válaszokat előre is köszönöm :)

2017. máj. 7. 22:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha lehet akkor tapasztalatokat írjatok
2017. máj. 7. 23:17
 2/8 anonim ***** válasza:

15-20.000 alatt ilyen magasságszint mérést, meg útvonal emelkedést, ne higyj el...

Azt, hogy mennyivel mész, meg mekkora a megtett út a 300ft-s kínai piacos is tudja.

2017. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jo...köszi :)

Még írhattok válaszokat

2017. máj. 8. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem írsz semmi konkrétumot, semmi elvárást... így igazából nehéz megválaszolni...
2017. máj. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Legyen legalabb 10-12 funkciós
2017. máj. 9. 22:45
 6/8 Wadmalac ***** válasza:

Én egy kicsit drágábbat javasolnék, én Kínából rendeltem egy Garmin koppintást, nem kell kerékszenzor, mert GPS-es, USB-n tölthető li-ion akkus, "okos" háttérvilágítással (fényérzékelős, csak sötétben kapcsol be), strava-ra pc-n áttölthető túraadatokkal, magasságmérős is.

Olyan 12 eFt körül volt szállítással.

Egy ilyen tudású óra itt Mo.-on 40 rugónál indul.

2017. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:
Amúgy a 12 funkció nem mond semmit, inkább sorold el, neked milyen funkciók kellenek.
2017. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegy már. Megrendeltem és meg is jött. Köszönöm a valaszokat :)
2017. máj. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!