Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 29 vagy 27.5-ös kerékméret...

29 vagy 27.5-ös kerékméret lenne jó?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni XCO versenyekre járni csak nem tudom eldönteni, hogy melyik kerékméret lenne ideális. Amivel gyorsabban, hosszabb távokat könnyedén meg tudok tenni. Kb 150-160 ezer forintot fektetnék bele. 185 cm magas vagyok kb 70 kilógramm. Válaszokat előre is köszi! :)

2017. máj. 18. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából itt is sokat számit testmagasság csak nem mondják.neked jó lesz a 29col mert magas vagy.
2017. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is igazából a 29-esen gondolkodtam, mert még elég fiatal vagyok (15 éves) és még hátha növök 1 pár centit.
2017. máj. 18. 21:00
 3/4 kiitos ***** válasza:

Hiába nagyobb a kerék könnyebben átmegy az egyenetlenségeken, viszont a tömege is nagyobb, ezért nem mindenki a 29 er-t használja.

A testmagasság alapján vázméretet kell választani .

2017. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából a 29-es hez húz a szívem. De ahogy látom értetek a bicókhoz, mit gondoltok a Cube Aim Pro 29-es ről?
2017. máj. 19. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!