Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 120. 000 Ft- ért milyen...

PREF1RE kérdése:

120. 000 Ft- ért milyen scross-tekking kerékpár éri meg a legjobban? Válaszotokat kérlek indokoljátok is. Szempontok: -legjobb ár/érték arány!

Figyelt kérdés

2017. máj. 20. 10:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Trekking* helyesírásért elnézést.
2017. máj. 20. 10:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Ma zárásig 80 ezer 125 ezerről GENESIS trekking az INTERSORTban . Ez megéri ha tudsz venni .
2017. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
120 ezerért csak használtat nézz. Amit ennyiért újan kapsz, azon a lehető leggagyibb alkatrészek vannak. Használtan Acera-Alivio hajtás, váltórendszer alá nem adnám, kerüld az állítható stucnikat. Ha csak ritkán mennél földútra, akkor jobb választás a merev villa, mint a nehéz Sontour teleszkóp. Kerekek ennyiért nonamek lesznek, de én gyorszárason kívül mást nem vennék.
2017. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kross-t ki lehet fogni nagyon jó áron, ha körbe nézel a neten, de már a belépő szintű bringáik is nagyon jók, hiába nem Deore stb. váltó van rajtuk


ilyen interspport/hervis/decathlon helyeken nem vennék bringát

2017. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
berguson honlapján nézz körül. nekem gepida alboin 200 crs van, tavaly vettem 85ért akciósan 100 helyett. amire nekem kell arra jó, bár a nyereg és a markolat egyből cserés, de mint irtam, nekem bejön mint külsőleg, mint tudásban.
2017. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!