Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van Magyarországon "önkéntes...

Van Magyarországon "önkéntes kerékpár szerviz"?

Figyelt kérdés

Németországban és Svájcban van ilyen. Ezt úgy képzeljétek el, hogy a bicikli út mellett elvannak helyezve ilyen szerviz bódék. Van benne egy csomó szerszám, ami kellhet a kerékpárhoz. Még pumpa is. Némelyik vagy a villanyoszlop mellett van, vagy van benne egy bekötött lámpa és akkor este is tudsz javítani. Van benne még egy-két belső gumi és gumi defekt javító. Ezeket persze feltöltik egy idő után.


Itthon van-e ilyen?



2017. máj. 30. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
itthon ilyen ez jó vicc, no de ott is meg vannak számlálva a napjai az efféle ingyen mókának
2017. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tothp ***** válasza:

Gumi automatát láttam már. Az pénzes.

1-2 helyen beleszaladtam már ilyen "szerviz-pont"-ba.(pl Miskolc, szinvapark) minden imbuszkulcs bowdenen lóg. Elég kétes a használhatósága. Ráadásul egy olyan helyen, ahol párszáz méteren belül akad egy bringaszervíz is

2017. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Pumpával már talalkoztam.

De sajna a magyar és bizonyos kissebségi mentalitás nem engedi,hogy ilyenrendszer müködjön.

Azaz magyar:elbhaszom,hogy másnak se legyen (mert nekem 15éve kellet volna de nem volt)((dögöljön meg a szomszéd tehene is))

A kissebbség:ellopom akár kell akár nem.

2017. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

A MOL kutak bringaszerviz-pontjai jobb ötlet, ott felügyelet miatt nem fogy a szerszám. Csak sajnos a szerszámkészletet nem rutinos bringaszerelő listázta fel, így meglehetősen szerény a választék.

És még egy dolog, általában nem tartanak külön műhelypumpát, fújd az autópumpával, ez az alapgondolkodás. Igen ám ,csak az valahol 5 bar alatt leizzad, míg egy országútiba kell 7-10 bar.

2017. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!