Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Olyan Osztrák weboldalt...

Olyan Osztrák weboldalt keresek ahol használt acélvázas verseny kerékpárokat árulnak viszonylag olcsón és Magyarországra is postázzák. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért acélvázazas akarsz? versenykerékpár alatt gondolom országutit értesz, az meg minimum alu de már inkább karbonból vannak
2017. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

talàn mert egy idõtàlló strapabíró hobbi vagy hétvégi bringàt keres... de én edzõ bringànak is ezt preferàlom... alu 6-10 év a szavatossàga, carbon mégkevesebb...

a 90 es évek Reynolds, Colombus, Oria csõszettjei pedig még így 30 év utàn is szinte eredeti àllapotúak és ha rozsdàtól bellülrõl is védjük, akkpr még 30 múlva is ilyrnek lesznek...


am konkrét oldalt nem tudok, de ebayrólés német amazonról màr többet is rendeltem nevetséges àron eladàsra...

nekem egy oria csöves bianchi vàzam van edzésre, én imàdom és elpusztíthatatlan.

2017. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!