Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lapierre 1991-es Cro-mo vázas...

Smil kérdése:

Lapierre 1991-es Cro-mo vázas bringám van. Vázszámot nem találok rajta, csak a muffolás mellet vannak 2 számjegyű számok. Lehetséges, hogy kimaradt a vázszám? Semmi jele, hogy manipulálták volna.

Figyelt kérdés

#kerékpár #vázszám lapierre
2017. jún. 17. 19:32
 1/7 Alex Fly ***** válasza:
Elképzelhető. Nem törvényszerű, hogy minden kerékpárváz számozva legyen.
2017. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:

Ha a középcsapágy-házat körbevizsgáltad (alján vagy peremén körbe), akkor nem sok lehetőség maradt, voltak gyártók, akik a nyeregvázcső felső bilincsébe ütötték vagy a hátsó villapapucsba.

A Lapierre az LP betűk után 7 jegyű számot használ.

2017. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ma már lehet, hogy LP, és hét számjegy, de nem tudom 1991-ben , hogy alkalmazták.

73-as szám van, a nyeregszárnál.

2017. jún. 20. 09:39
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
Gyanítom, hogy az a hegesztő azonosítója.
2017. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de akkor a vázszám lemaradt.
2017. jún. 21. 09:31
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Ha a középcsapágyház alján nincs, akkor nincs.

Gyártottak olyat, amin nincs.

Ma ezt megnézed, itt megvan, hogy serial helye középcsapágyház alja vagy "none".

[link]


Próbáld meg, a Lapierre saját oldala enged-e serial nélkül is regisztrálni. Nem tudom, hogy a sorok végén a csillag kötelezőt vagy nem kötelezőt jelent. Ha kötelezőt, akkor copás, nem tudom, hogy várhat el egy cég serialt a regisztrációhoz, ha anélkül gyártott vázakat.

[link]

2017. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nyilván azok kötelező rovatok.

Akkor sorszám nélküli.

Köszi a segítséget!

2017. jún. 22. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!