Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Balaton körüli kerékpárút...

Balaton körüli kerékpárút éjszaka teljesíthető?

Figyelt kérdés
Biztonságos? Közvilágítás megfelelő?
2017. jún. 19. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
bocs hogy nem tudok választ adni de ez engem is érdekelne. Te miért tervezed éjszaka körbetekerni a balatont? :D
2017. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Mert így praktiuksabb nekem, heti 5 napon éjszakás munkarendben dolgozom, kb délután 17-18-kor kelek, úgy terveztem, hogy egyik esti vonattal Pestről elmegyek Siófokig, és reggelre végzek :)
2017. jún. 19. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:
ó értem! sok sikert hozzá, én is tervezem, mert nappal már körbetekertem strandolós túrista tempóban 3 nap alatt, de most úgy akarom, hogy egyedül letekerni zánkára, az olyan 60-70 km itthonról, ott nagyszüleimnek van egy nyaralójuk ott kicsit pihenek, aztán estefele elindulnék a balaton körre egy szuszra a kihívás kedvéért, majd vissza a nyaralóba kicsit aludni és haza.
2017. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tothp ***** válasza:
Hogyne lehetne. Megfelelő lámpa kérdése. Még jobb is, mint a nagy hőségben. Megjegyzem, frekventált helyeken éjjel ugyanolyan tömegre számíthatsz, mint nappal. Mondjuk a füredi sétány biztos tele van alkoholgőzös népekkel.
2017. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyilván lámpa kérdése, de itt a közvilágításról volt szó. Amúgy sok aksis lámpa ki se bírna ekkora utat egy töltéssel, max ha van hozzá valami töltő. Meg az ember amúgyse pislákoló fénnyel akar éjjel menni, én is mindig rárakom a max fényerőt úgy meg csak 1 óra 45 percet bír ki
2017. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Közvilágítás nem mindenhol megfelelő, egyes szakaszokon nincs, úgyhogy mindenképp kell tartalék lámpa is.

Biztonságosnak relatív biztonságos így nyáron (télen már kevésbé), én is egyszer megszeretném csinálni, (bár most se bringám nincs hozzá, se fizikai állapotom) csak mondjuk nem egyedül, hanem csoportban.

2017. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

teljesíthető simán, csak sokkal lassabb lesz az egész, nem tudsz tempósan menni ott ahol nincs közvilágítás


hiába van jó lámpája az embernek, nekem agydinamós, akkora fénye van, hogy ha felemelem akkor sokszor rámvillantanak az autósok... de még így is sokkal lassaban tudok menni


plusz aki nem ismerei a terepet az könnyen elszállhat, mert azért nem egy autópálya a bringás út minősége


ha outival mész akkor a fent említett dolgok nem érvényesek :D

2017. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nappal megy akkor se megy gyorsan, mivel kerülgetheti a gyalogosokat. Sok helyen ahol van út is meg van járda is és !!!külön!!! bringa út, ott is nagyjából mindenki xarik rá...
2017. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én ma tekertem le


a déli part, Balatonföldvár után - Balatonberényig katasztrófa, az utak minősége undorító, alig van kiépített kerékpár út

kb abban fáradtam el, hogy 5 méterenként kerülgettem a buckákat és a kátyúkat, ha meg jó volt az út esetleg akkor jöttek az idióta strandolók, akik egy három méteres utat teljesen elfoglalnak, ha meg csengetsz nekik még meg vannak sértődve...


Keszthelytől pedig végig majdnem kiépített kerékpár út van, kisebb-nagyobb hibákkal

Balatonfüred továbbra is katasztrófa, már nem is tudom 3 hónapja biztos, én akkor mentem arra elsőnek, most hogy megcsinálták a kerékpár utat egy darabig a sétánynál, lezárták az egész gyalogos részt, mert gondolom készülnek a vizi vb-re vagy nemtom, de ott kb 20 perc mire átjut az ember


többi szakasz mellékes, nincs probléma


szóval még nappal is alig lehet normálisan haladni, mert majdnem az egész déli részen újítják a vasutat és minden szét van túrva


azért írom, mert ha nappal is meg kell küzdeni az útviszonyokkal akkor éjszaka nem tudom mi lehet


max éjszaka kimész a 71esre meg a 7es útra aztán kész :))

2017. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!