Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik biciklit vegyem meg?

Melyik biciklit vegyem meg?

Figyelt kérdés

156 cm magas vagyok, mekkora vázméret lenne megfelelő nekem? csak városban gurulnék vele nem akarok túl drágán venni se de nincs viszonyítási alapom, hogy mennyi a reális ár érte, Cruiserre gondoltam elsősorban.


[link]


[link]



2017. jún. 26. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ha van rá lehetőséged. Ilyen árkategóriában nagyjából ugyanazt tudják.
2017. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olcsó biciklik, városba tökéletes mind2, ahogy az első is írta, ezen az áron nincs sok különbség a 2 közt, szóval csajosan úgy válassz, hogy melyik tetszik jobban :) találsz mérettáblázatot a neten, de igazából ki kell próbálni az a biztos. Amikor én vásároltam biciklit, odarendelték a bringaboltba amit akartam akkorában amekkorát akartam és megnézhettem hogy jó-e. ha nem, akkor nyilván nem kötelező megvenni. úgy ne is vedd meg, hogy "igaz, hogy kicsit nagy/kicsi, de tudok vele menni, ha ittvan akkor már nem mondom vissza", mert kényelmetlen, ha nem passzol a méret. persze az ülést lehet állítani, de a kormányhoz lehet be kell görnyedni stb :)
2017. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2017. jún. 27. 12:11
 4/4 szlory ***** válasza:

A 156 centihez nagyon kis vázat kell találnod (nyeregcső méretben kifejezve egy városi bicajt ez kb 47 centis méret).


Lehet cruiser, de figyeld meg, hogy ezek dögnehezek és 1 sebességesek, így csak rövid távokra (1-2 km) javasolnám neked.


Ha van 50-60e Ft-od, szerintem vágj bele használtba! Régi bicajok között is találni szépeket, legfeljebb arra készülj, hogy át kell nézetni vagy magadhoz alakíttatni (ami 0-10e Ft között mozog átlagosan).


Ha megengeded, nézz rá pl. erre: [link] 35e Ft, váltós, pici méret, 24-es kerékkel, szerintem ez jól áll neked és suhanós is. Maximum a kormányából lehet, hogy egy íveltebbet tetetnék fel, de ki tudja, milyen az ízlésed. :) Ennél a srácnál (céges, nyugi, nem valami lopott mutyi, számla/adásvételi megoldott) amúgy szerdánként van friss szállítmány. De tőlem máshol is veheted, a lényeg, hogy én valami ilyen szépséget képzelnék el, mint egy böszme krúzert, ami jól néz ki, csak ne kelljen sokat rajta ülni. ;)

2017. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!