Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 26-os kerekű össztelós mtb-met...

26-os kerekű össztelós mtb-met hogy tudnám eladni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én is használtan vettem, elvileg DH bringa, 840ezer ft lista árral, de 2008as modell, még 26-os kerekekkel. Már mindenki 29est akar, amit meg is tudok érteni részben, de szerintetek lenne rá jelentkező? országútit akarok venni, ezt meg eladnám 250-ért szerintem az bőven korrekt ár, tekintve, hogy csak az első villa bolti ára 173.000 ft+ a DT Swiss E2200 felnik is drágák, a tárcsafékek, váltó stb..darabokban nem szeretném eladni.

2017. júl. 17. 14:37
1 2
 1/12 anonim válasza:

nem lehet átalakítani 27.5 re ? :)

https://www.youtube.com/watch?v=PBphmLHszOw&t=154s

2017. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem lehet
2017. júl. 17. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Felrakod Bikemag apróra, és reménykedsz, többet nem igazán tehetsz.

Ahogy írtad, 26-os bringát már nem igazán vesznek az emberek, használtat főleg. Ráadásul közel 10 éves, ha valóban DH-ra volt használva, akkor aztán főleg; jó ég tudja, mit kapott az a gép. Az senkit sem érdekel, hogy a 26-os felnijei, és a - nem biztos - csak 26-os kereket fogadó villa mennyire voltak drágák x éve, most már nem érnek annyit.

Szóval próbálkozz a neten, és tedd össze a kezed, ha valaki elviszi.

2017. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az alkatrészek most kerülnek hozzá ennyibe, de tudom, köszi a válaszod. egy próbát megér, ha nem viszik el, akkor megtartom :) am semmi karc, nem arra volt használva amire való, én is csak párszáz km-t tekertem vele aszfalton meg lightos földúton. és ne kérdezd miért vettem meg, nagyon olcsón jutottam hozzá Köszi még 1x
2017. júl. 18. 00:14
 5/12 anonim válasza:

csak pár 100km 9 év alatt ?


én jó két hét alatt mentem 200km -et, és csak két hete biciklizek, újra :)) olyan 10-en valahány év után.

2017. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mint mondtam használtan vettem, nem 2008 óra mentem pár száz km-t...van másik bringám amit üzletben vettem, az is mtb amúgy csak első telós. Azzal már mentem 305km-t egy nekifutásra. úgy hogy bringával mentem le a balatonra, körbetekertem és azzal a lendülettel haza is jöttem szintén bringával... már idén túl vagyok 8000km-n és még csak most veszek országútit és felmondtam a munkahelyemen, szóval csak most lesz rá igazán időm.
2017. júl. 18. 14:54
 7/12 tothp ***** válasza:
Hát elég szűk a piac. alapjában egy jó össztelós 26'-os bringa simán megér ennyit, és jól eladható volna, ha a népeket nem hülyítették volna meg a 27,5'-er és 29'-er maszlaggal. Aki ilyet vesz, azoknak a 80%-ának tök mindegy lenne, mert a bicikli alapból meghaladja a biciklista képességeit. De a divat az divat. Megveszi az is, akinek a roller is sok lenne. Szóval, ha szakértő, önkritikával megfelelően felvértezett személyt találsz, aki tekerni akar, és letojja a trendet,el tudod adni.
2017. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, reményt adtál :D egyébként erről lenne szó

[link]


bár enduro kategóriába is sorolják, én ehhez annyira nem értek, hogy mi alapján :D


[link]


bocsi a lengyel oldalért, nem mai bringa máshol nem találtam róla hirtelen adatlapot. esetleg vélemény így, hogy pontosan látod miről van szó? Köszi még 1x neked is és mindenkinek. megy a zöld

2017. júl. 18. 22:51
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Akkor enduroként hirdesd.

Adj hozzá maszlagot (miért jó hogy 26-os) pl:alacsony embereknek ideálisabb....

Meg olyanokat is írj,hogy nem tudtad kihasználni a képességeit.

És most màr hogy öreg vagy nem is akarod.

És nálad csak állna a garázsban...

Ha tényleg faxa a festés akkor mutass képet a potenciális vevőnek,hogy még ennyire sem tudtad használni.

2017. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Am nem is értem...185 cm vagyok teljesen jó ez a 26os...málam kisebbeknek meg vsak a 29es felel meg, hogy elmondhassák, hogy nekik olyan van...úgyse használják ki az előnyeit, amiket adna a nagyobb kerék, mert csak a játszótér előtt faralgatnak, mást nem tudnak :D
2017. júl. 20. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!