Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Decathlonos Rockrider...

A Decathlonos Rockrider 560-as szerintetek mennyire jó bringa?

Figyelt kérdés

Ezer sebből vérzik a régi 26-os montim, muszáj lesz rövidesen lecserélnem. Valakinek van tapaszalata az 560-assal kapcsolatban? Mik lehetnek a gyenge pontjai? Egész napos vegyes terepes (országút-földút-erdei út) kirándulásokra használnám.


Másik kérdés: Bringámon manitou levegős teló van, nagyon szeretem de már viseltes az is, az 560-on rugós van. Nem igazán csípem a rugóst a visszapattanás miatt. Gondoltam egyből lecserélem mondjuk egy recon-ra megvásárlás után, van ennek értelme? El lehet adni jól így leszerelve az xc30-at? Az van gyárilag az 560-on.



2017. szept. 5. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Vázaikkal nem szokott baj lenni , gari is van rá . Pedál vagy az ülés ami kérdéses . A btwin a főleg a telóval spórol ,ez megéri 150ért akcióban , de próbáld ki hogy érdemes e telót lecserélni . Építeni jó alap de veszít nagyot az értékéből mert csupán a matricája nem CUBE meg GIANT stb ... Genesis , Kelly , TORPADO és Btwin ami érték felszereltségében megéri a vételt .
2017. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szlory ***** válasza:

Nyereg, pedál, gumi. Nem tudom, a sok RR560 kiadásból melyikre gondolsz, szerintem erre: [link] , mert ebben van XC30.


Gumit mindenképp keress magadnak, mert azokra a Hutchinsonokra rengeteg a panasz (terepen). A másik kettőt lehasználod ha nem kényelmetlen és utána csere, mert eladni úgysem tudod majd.


Az XC30-at én a helyedben próbálnám, amíg szokod a bringát. Utána is ráérsz eladni, senki nem fog rárepülni azért, mert "zsírúj", a használt árért akkor már használd is. Csak ne zúzd le. :) Kb. az idei szezont lenyomod vele, télen kikap (ha akarod), tavasszal elad.


Amúgy nem hinném, hogy bajod lesz vele, bár az X5-ös szett azért épphogy átlagos nívó, X7-tel jobban tetszene (másik RR560-on az van, de másik telóval - na ott tuti telócsere). A márkája miatt eladni nem tudod majd, használni viszont jó lesz, csak minden sarkon látsz majd belőle.

2017. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, a jelenleg futó 560-asra gondoltam. Valószínűleg belecsapok, ha lesz őszi leértékelés, meglátom hogy fog "muzsikálni", és aszerint lesz vagy nem lesz telócsere...
2017. szept. 6. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!