Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy közepesen drága (120-150...

Egy közepesen drága (120-150 ezer Ft) biciklin milyen gyakran kell külső abroncsot cserélni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Használat függő. De am.idővel elöregszik a gumi. Az kb 4-5 év. De használattól (hely, mód stb) függ, hogy neked 1-2 hónap vagy év vagy 4-5 év lesz. Ill gumi fajta.
2017. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat rosszul tettem fel a kérdést. Úgy értettem hogy hány km-enként. Kb.?
2017. szept. 14. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Milyen kerékpár? Országúti? Mountain Bike? Nem mindegy. Milyen körülmények között használod?


Egy mtb-t ha használsz köves, vizes, sáros terepen akkor figyelni kell a kopását, ha a barázdák kezdenek eltűnni érdemes cserélni mert nagy zakó lehet a vége.

2017. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy leírták. Én pl a drága jó minőségű terep gumimmal elkezdtem túrázgatni szilárd burkolatú úton. 2 hónap alatt lekoptak a bütykök róla. nyilván ha rendeltetésnek megfelelő gumit használsz, az az adott terepen jobban bírja. Ha rendesen karban tartod és meggátolod hogy idő előtt elöregedjen, akkor jópár ezer kilómétert le tudsz tekerni egy túra gumival..asszem a schwalbe marathon plus nál olyat olvastam, hogy 6000 km-re van hitelesítve, de egyik magyar körbe tekerte európát (12.000Km-t) és kibírta a gumi..igaz a végére kiszakadt, de a defektgátló szalag megakadályozta a belső kilyukadását.
2017. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy az olcsó biciklin és a 2 milliós biciklin is ugyanúgy kell cserélni a gumit. gagyit az olcsóra se érdemes rakni
2017. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az outimon kb 7-10.000km enként, a 27.5ösömön kb 2-3000renként.
2017. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!