Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri ez a bringa?

Megéri ez a bringa?

Figyelt kérdés

[link]

Megéri? És amúgy vélemények? jó/rossz/csak 100km alatt/ócska/stb...

Köszi



2017. szept. 26. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek a régi acélvázas országútik jók, ha nincsenek elhanyagolva. Én ilyesmivel tekertem már 200 felett is (csomaggal) és nem volt gondom vele. A hirdetésen szereplő biciklin é a hátsó váltót lecserélném korabelire, de csak esztétikai megfontolásból.

Azért ez nem olyan, mint egy modern országúti fékvátókarral, az alsócsöves frikciós váltást azért szokni kell. De napi használatra jó.

2017. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30 ezret megér, de hogy neked megéri-e az más kérdés..nem tudom, hogy miért erre esett a választásod, gondolom az ára miatt..tekertem már ilyennel, most egy középkategóriás alu-karbon outival megyek ami kb 7,5 kg. Fékváltókatok kényelmesebbek, váltás egyszerűbb, jobban tudok vele hegyet mászni, stb...lehet pár éves használtat is venni 100ezer körül is, ha nem csúcsminőségre törekedsz. szerintem jobb lenne
2017. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Havert akarom "beráncigálni" az országútizás világába csak nem nagyon akar pénzt kiadni.
2017. szept. 27. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
hát szívesen, de ha haverodat akarod rávenni, akkor te már bringázol nem? akkor meg tudnod kéne hogy mi mibe kerül vagy tévedek?
2017. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, már országútizom egy ideje, ettől függetlenül nem vagyok nagyon otthom használt bringákban, úgyhogy gondoltam megkérdezem itt is.
2017. szept. 27. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!