Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Diamant márkáról vélemények?

Diamant márkáról vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Használtan találtam egy jó állapotú Diamant Elan Deluxe biciklit, tudnátok róla mondani valamit?

2017. okt. 8. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
több modell is van ebből belinkelnéd hogy melyikről van szó? Vagy ha nincs fent neten akkor hogy mennyiért találtad? Elvileg hidraulikus tárcsafékes trekking, alivio cuccokkal, ami azért elég alsó kategóriás, meg ránézésre elég nehéznek is tűnik ez a bicikli..teleszkóp is kb csak dísz rajta..felesleges súlytöblet mint a legtöbb trekkingen de a funkcióját kb biztos hogy nem látja el. Ha nagyon olcsó és nincsenek vele világmegváltó terveid, akkor persze jó lesz neked ez a bringa is
2017. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 2013-as típusról lenne szó. Igazság szerint csak városban használnám, általában inkább rövidebb utakra. Elvileg 14,6 kg a bicikli, ez annyira azért nem vészes szerintem. Elég jó áron találtam és külsőre tetszik is :)
2017. okt. 8. 17:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem tárcsafékes, hanem V-fékes és Shimano Deore váltórendszere van.
2017. okt. 8. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
De mégis mennyibe kerül? nem akarod elárulni? A deore már egész elfogadható, meg jó a v fék is városba..súlyra baromi nehéz, dehát ez trekking, láttam ennél nehezebbet is..azt mondom, hogy a te célodra a lehető legolcsóbb biciklit válaszd, nem kell sznoboskodni, hogy ilyen meg olyan hiperszuper könnyített alkatrészek arany árban..szóval vedd meg, ha szerinted elfogadható az ára és tetszik is
2017. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget :)
2017. okt. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!