Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan lehet megállapítani,...

Hogyan lehet megállapítani, hogy a használtan eladó bicikli lopott-e?

Figyelt kérdés

2017. nov. 8. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki potom áron adja az buta vagy ostoba orgazda és lövése sincs az alkatrészek minőségéről sem a bringákról .
2017. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
én is vettem már 850ezres biciklit 150ezerért, szinte új állapotban, de nem azért mert lopott volt, leellenőriztük a rendőrségen. Nem is azért mert nem értett hozzá az eladó, csak nagyon olcsón jutott hozzá és azt akarta hogy gyorsan pörögjön a pénze. így is volt rajta haszna. Ismerem az embert, azóta is veszek tőle bringákat ha találok nekem valót. Szóval ez nem minden esetben igaz, de tény, hogy az ilyen esetek rendkívül gyanusak és fenntartásokkal kell kezelni a dolgot. Mindig írjatok adásvételit, azzal igazolhatod hogy te azt úgy vetted és te jóhiszemű vásárló vagy, nem büntetnek meg, a pénzedet nem biztos hogy visszakapod, vagy neked kell utána behajtanod. Meg vannak a veszélyei a használt bicikli vásárlásának, ha nem megfelelő helyen nézelődsz
2017. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kiitos ***** válasza:

Teljes bizonyossággal csak a vázszámhoz tartozó ,az eladó nevére kiállított számla és garanciajegy birtokában.

De ez is csak a váz, a többi alkatrész lehet lopott.

2017. nov. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én annyit csináltam, hogy a vázszámra rákerestem a neten, de nem volt találat. Sokkal több ötletem nincsen sajnos.
2017. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kérdezd Gazsit ő tudni fogja!
2017. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szlory ***** válasza:
A nagy értékű és/vagy komolyabb felszereltségű, de kevésbé neves, használt bringákat jellemzően nem idehaza tulajdonítják el, de idehaza adják el. Sokszor hamisított számla+garijegy kombinációjában. Az ellenőrzés nehézkes, a gyártóhoz vagy a rendőrséghez tudsz fordulni hitelt érdemlő ellenőrzésért. Sajnos még ezek mellett is marad csekély esély a problémás státuszra, de legalább nem kell izgulnod.
2017. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rikárdó hirdetéseit érdemes nézegetni, ha oda van írva hogy NEM LOPOTT!!! akkor megnyugodhatsz
2017. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon olcsó,akkor lehet gyanus.

Ha levan csiszolva az vázszám akkor biztos.

Illetve maga az eladó is kinézhet úgy ahogy. Az is garancia a lopottságra.

2017. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!