Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehetne e triálra használni a...

Lehetne e triálra használni a bringámat?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy UMF dirt fun biciklit. a váz kisebb mint a Hardy-soké.


Kép: [link]


Most 24'es kerék van benne de lecserélném 26-osra.

Kérdés: Lehetne e triálozni vele?


2010. jún. 2. 14:51
 1/8 anonim válasza:
nem tudom megnyitni a képet, de a dirtfun-nak eléggé durva a geometriája, amugy dirt meg dh ra használnám ha már dirtfun... eléggé nehéz. amugy minden bringával lehet triálozni valamennyire de ha komoly szinten akarod akkor rendes trial bringát ajánlok
2010. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megnyitja a képet csak egy kicsit lassan. amúgy a bicó pehely könnyű egyáltalán nem nehéz.főleg hogy nincs benne első teleszkóp. annyira komolyan nem akarom csak ugrálgatni a városba meg néha elnézni pályára
2010. jún. 2. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be a kép:(
2010. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

előző vok:

de amúgy sztem add el ezt vmi bringás hirdető oldalon, mittomén állapottól függően, de ha az a nem rég egy pár hónapja volt (max félév) amikor vetted és nem estél vele, nem verted oda semminek akkor egy 115-125-ért tuti eladod. és akkor már vehetsz egy triál bringát amit 115-125ből megtudsz venni!(hirdető oldalak ahova felteheted: piacter.bikemag.hu, bolha.testbike.hu) egyébként ebben az árkategóriában (110-130) a legjobb triál bringa a Magellan Tucana Magura! sok jót olvastam róla! remélem segíthettem:)

2010. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dirt váz,szóval nem triálra való,de szerintem ettől függetlenül nyugodtan próbálkozz az ugrálgatásokkal és ki alakul úgyis.
2010. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Amúgy kb a hónapja vettem és nem estem még vele viszont van egy kis bibi....nem érne 100at se, ugyanis én 40ért vettem:D szal szerintem max 40ért eltudnám adni vagy nem tudom. Már kinéztem egy Wenson triál bringát 65ért ami elég jó csak akkor valahogy pénzt kell rá keríteni.Nem kell a keró?:D:D:D
2010. jún. 2. 21:56
 7/8 anonim válasza:
hello. Én nekem egy maggelan tucanám van:) . Wenson vázas bicajt ne vegyél(vagy váz nélkül) mert azt hallottam hogy nem éppen a legjobbak.A magellan tucanak meg olcsók és 10ezerért már tudsz venni vázat.
2011. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
előző vagyok. hajtani nem lesz nehéz?
2011. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!