Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?

Milyen biciklit vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára karácsony, én pedig egy biciklit szeretnék kérni.

Nem igazán értünk ehhez, valaki valamennyire felvilágosítana erről a témáról?:)

Valószínűleg bicikli boltban fogjuk venni (Szombathelyen), persze ott is fogunk érdeklődni az eladóktól. Maximum árat még nagyon nem tudjuk, attól függ, mennyibe kerül az adott boltban egy átlagos bicikli, de talán olyan 60k környékén.


Használt biciklit nem szeretnénk, eléggé rossz tapasztalatok vannak róla :/


Elég gyakran biciklizek, ha menni kell valahova (orvos, bolt, stb), szinte mindig biciklivel megyünk, így legtöbbször városba használnám, de azért jó lenne, ha bírná a terepet is, mert előfordul hogy biciklivel kirándulunk. Igazából egy egyszerű sportbicikli is jó, mivel eddig is ilyen volt, és jól elvoltam vele.


14/L



2017. dec. 13. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mennyire fontos még, de:


Nem akarom, hogy már 2 év után tönkremenjen és lehessen vehetni újat. Hosszútávra szeretnék biciklit..

2017. dec. 13. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia , Dechatlon BTWIN 340 egész jó és 60 ezer . Több színben is van . A vázméretet a megrendelő táblázaton írjátok be és ingyen kiküldik futárral ... Most nem akciós de ki tudja lehet olcsóbb lesz . Számzáras sodronnyal alaposan zárd le ha kint parkolsz ...
2017. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*NE számzáras sodronnyal, U-lakat, collstock lakat, esetleg valami vastagabb lánc ÉS ne hagyd sokáig veszélyes helyen, eldugott helyen :)
2017. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban hosszútávra tervezel, akkor én nem ajánlom a legalsó kategóriás montikat, bármilyen szép színesek...

A helyedben olyan boltot keresnék, ami felújított bicikliket árul. Ezek sokkal tartósabbak, és biztos vállal rá a bolt valamennyi garanciát. Ilyesmikre gondolok: [link]

2017. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

A helyzet az, hogy a megbízható, új kerékpár és a 60k körüli összeg együtt nem fog menni.


A lehetőségeid:

- 60k-ért egy új,legalsókategóriás gép, amire az általad említett 2 év alatt még ugyanennyit ráköltesz, hogy használható legyen

- új, megbízható gép, amelyhez 2 évig aligkell hozzányúlni; az általad említett összeg 2-3 szorosáért

- 60k-ért egy megbízható, jó minőségű használt kerékpár vásárlása.


Mottó: "Cégünk gyorsan, olcsón és jól dolgozik. Ön ebből bármelyik kettőt választhatja..."

2017. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!