Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A peremes szingó lefordulhat?...

A peremes szingó lefordulhat? Tufot néztem ki, nagyon szimpatikus de félek tőle, hogy komolyabb kanyarban vagy lefelében egyszer csak lefordul.

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 21:04
 1/7 tothp ***** válasza:

Segíts.

Milyen az a permes szingó?

A "sima" szingót ismerem,azt ragasztani szokták a felnire.

2017. dec. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan mint a sima szingó,csak van rajta egy perem és így fellehet rakni sima peremes kerékre is ennyi az egész.
2017. dec. 29. 22:52
 3/7 tothp ***** válasza:
Na ezt nem ismerem. Meg szerintem jó nagy hülyeség. De nem hinném, hogy csak úgy lefordulna. Pláne, hogy peremes felni.
2017. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
Linkeljél már ilyet légyszíves, én is most hallok ilyenről először, pedig tekerek már egy pár évtizede.
2018. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2018. márc. 8. 16:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Wadmalac,az,hogy tekersz pár évtizede az nem függ össze azzal,hogy tudsz/ismersz is mindent.Már bocs:)Hátszelet!
2018. márc. 8. 16:46
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

"Wadmalac,az,hogy tekersz pár évtizede az nem függ össze azzal,hogy tudsz/ismersz is mindent."

Nem is állítottam. Csak azt, hogy még nem láttam ilyet.

Nem véletlen, ez nem egy régi dolog, gondolom valami retro-őrült újított és trendet akar csinálni.

Ahogy nézem, nem sok előnyét látom a sima külső-belsőshöz képest, legfeljebb hogy iszonyat nyomás kell bele (10 bar fölött), úgyhogy jól gurulhat.

Egyébként ilyen nyomás már úgy a helyén tartja, hogy nem fog az kifordulni a helyéről.

Nekem annyira nem szimpi a dolog, defekt esetén csak a copás van vele, defekt csak az autógumis kívülről javítós módon gyógyítható, ha meg tettél bele defektvédő trutyit, akkor már sehogy, csak azzal

Ebből meg tekerésnél pótot magaddal vinni mindenképpen kényelmetlenebb, mint egy sima belsőt.

De te tudod, hol, hogyan tekersz, ahhoz még jó is lehet.

Én nemrég nézegettem videókat az új "tömör" gumikról, egész tűrhetőnek tűnik.

2018. márc. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!