Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek kezdő...

Milyen biciklit vegyek kezdő downhill-ezéshez?

Figyelt kérdés
pár éve montizok, és szeretnék elkezdeni DH-zni. igen tisztában vagyok vele hogy milyen komoly dolog és hogy nem egyszerű, valamint azzal is hogy nem 100 ezerért fogok DH biciklit kapni. 80 kg vagyok és 188 cm, milyen kezdő DB bicajt érdemes vennem? kb milyen árban van? érdemes használtat venni?

2018. jan. 25. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Akkor felesleges mondanom, hogy ez komoly dolog és hogy kezdőként is komoly gép kell hozzá. A hegyoldal nincs tekintettel arra, hogy te kezdő vagy! Nekem enduro bringám volt, nem is gyenge, de nem sokban különbözött a DH gépektől, nekem sikerült hozzájutnom 175ért használtan, de 250ért tovább tudtam adni 2 hét hirdetés után. Szerintem ennyiért már lehet kapni használt DH bringát ami jó is, de elég lutri, tekintve, hogy milyen igénybevételnek vannak kitéve, tuti hogy sokat zakóztak vele, aztán vagy rendbe rakták vagy nem. Pláne ha karbon váz, aztán elsumákolnak egy repedést (vagy nem is tudnak róla) alattad meg széthullik.

Új árban kb 4-500.000 szerintem és határ a csillagos ég

2018. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha használtat veszel akkor mindenképp nézesdmeg szerelővel vásárlás előtt.

Nincs igazán kezdő gép mert kezdő hegy sincs..jó van olcsóbb ami t lehet kezdőnek nevezni,de igazából csak marketing duma.

2018. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!