Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi volt a max. Sebességed?

Puma5 kérdése:

Mennyi volt a max. Sebességed?

Figyelt kérdés
Kinek mennyi volt a maximális sebessége ? :)

2018. febr. 17. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Montival 67 egy rövid szakadékban lefele. Outival 84. Az hosszabb lejtőn
2018. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretek száguldozni, az életem fontosabb. Egyszer engedtem neki jobban, egy olyan úton, ahol nem volt forgalom, jó volt az útminőség és egyik oldalon sem volt szakadék. Emlékeim szerint 65 km/h-val mentem, de azért belegondoltam, hogy ha valamit elszúrok és elesem, akkor eléggé összetöröm magam, úgyhogy túl sokszor nem ismételtem meg a dolgot.
2018. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
egyszer nagyon gyorsan futottam, de hamar elfáradtam és a nem mértem.
2018. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
65%

Egy rossz schwin-csepel vagy 30éves összecsukható 20"-os kemping biciklivel egy nagyobb táskával hátul egy szlovén lejtőn kereken 60-at mentem........a halálfélelem nem elég találó kifejezés az élményre.......

Egy horvát túrán ugyanúgy lejtőn egy montival 3hetre valo tura cuccal agyig felpakolva 67...........azt hittem felszáll a bicikli....

2018. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

29"-es montival mentem egyszer 60-al, és azt vettem észre, hogy nem tudok kanyarodni, pedig kellett volna.:)

Azóta max 40-45-ig hagyom elszaladni a lovacskát.:)

2018. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:

Ha jól emlékszem, 92 egész valami km/h.

Országútival, versenyen, lejtőn.

És miközben a sebességmérőt bámultam, rámelőztek, saccperkábé 10-15 km/h-val gyorsabban.

Szóval ez sem éppen a felső határ. :D

2018. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Sima úton 44Km/h,

hídról lefelé 55Km/h.


Ez egy 21 sebességes 26'-os MTB kerékpár volt. (2002)

2018. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6 Az már sebesség, gratulálok. A +100 nekem eddig elérhetetlennek tünt, de akkor ezek szerint nem az.

Az én max. sebességem 74 km/h volt 26'-os montival lejtőn. De sokszor még a 70 km/h-t is nehéz elérnem, a bátorságom meg van hozzá, de a legnehezebb fokozatban, magas pedáll fordulatnál sincs már húzás, pedig elől jó nagy fogaskerék van. :D

2018. febr. 24. 13:40
 9/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

Versenyhelyzet kicsit más, mint a hobbibringázás. Olyankor bevállalósabb az ember. 60 fölött már azért kényelmetlen érzés.

Egyébként ehhez a tempóhoz állatira tudni kell bízni a bringa műszaki állapotában, nem utolsósorban a fékekében.

Ilyenkor egy első defekt is életveszélyes.

Sokéves, sokszor tízezer kilométeres rutin nélkül nem ajánlom senkinek.

És a minimum a bukó, bár ilyenkor az is édeskevés lehet.

2018. febr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!