Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpár belső gumit...

ProVIPweiler kérdése:

Milyen kerékpár belső gumit vegyek? A külső gumim: schwalbe smart sam 27,5x2,25

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 14:47
 1/3 szlory ***** válasza:

Mondjuk schwalbe? :) Nem sok múlik rajta, ha akarod, találsz náluk könnyítettett vagy extra-könnyűt, ez főleg hátsó kerék pörgősségénél számíthat (de minél vékonyabb, annál könnyebb és annál esélyesebb a defekt is).


Ha terep, akkor a Presta szelep nem szükséges (max felnidet nézd meg, hogy autószelepes bele megy-e). Utóbbit azért javasolnám, mert 1) terepen úgysem teszel bele 4bar felett nyomást, arra autószelep tökéletesen alkalmas 2) defektgátlót autószelepesbe lehet önteni, prestába szenvedős, ha nem szerelhető szelepes kiadás, akkor meg lehetetlen 3) több pumpát találsz (pl. benzinkút vagy leintesz autóst) ha baj van és valami gáz van a saját pumpával (pl elhagyod? :D)

2018. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a montimon Smart Sam van. De meg nem mondom már mit raktam bele :DDDD

Asszem talán CST belső van benne.

Szerintem mindegy.

A lényeg, hogy ne 200 forintos vékony kotont vegyél, hanem kicsit normálisabbat.

A sokezer forintos csilii-villi belső is kilikad ha szöget kap, úgyhogy azt mondom: középárasat.

Ha nagyon fanatikus vagy, akkor persze máraazonosat a külsővel :)

2018. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is schwalbe vagy continentált mondanám, eddig mást még nem használtam de az biztos hogy ezekkel kevés esély van hogy pl gyártási hiba miatt elhasad. Persze defektet ugyanúgy kapsz velük. Ami még jó ötlet az a Slime defektgátló folyadék vagy gyárilag feltöltött slime smart tube nevezetű belső. Nem tudom hogy a méretre is kiváncsi vagy-e szerintem az se mindenkinek egyértelmű aki teljesen kezdő pedig egyszerű. A 27.5x2.25 gumidba 27.5ös belső kell (xd)..a szélességét meg intervallumban adják meg. Mondjuk 27.5x2.00-2.30 vagy valami ilyesmi
2018. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!