Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Feszülős biciklisnadrág alá...

Feszülős biciklisnadrág alá kell venni alsónadrágot?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, pont azért van, hogy ne kelljen :D


De vannak akik felvesznek alá valamilyen sport biciklis alsót.

2018. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem..pont az a lényege, hogy elvezeti a nedvességet és csökkenti a kidörzsölődést. Na most ha felveszel alá egy alsót ami megszívja magát izzadsággal, az egészségtelen, kényelmetlen és még hülyén is néz ki a boxer átlátszó vonala a nadrágon keresztül.
2018. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Mintha amúgy nem nézne ki elég hülyén
2018. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szlory ***** válasza:
Inkább ne. Az alsódat is tönkreteszi, meg a hátsódat is.
2018. máj. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3# jogos :D de ha már egy férfi pelenkás cicanadrágba bújik legalább hozza ki belőle a maximumot
2018. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alsónadrágokon meg a női bugyikon varrások vannak, gumik vannak, csupa olyan dolog, amit a mindennapokon észre sem veszel, de ha hosszabb távon bringázol bennük, akkor kegyetlenül ki tudnak dörzsölni.

Órákon keresztül ülni egy varráscsíkon borzasztó...! Épp elég, ha alapból az ülés miatt fárad el az ember s.gge. Na ez a fáradtság csökkenthető a pelussal, hogy azáltal puhább, amin ülsz... A varrásmentes cicanaci meg az alsó elhagyása a csíkok miatti kidörzsölés elkerülésére van.


Én nőként igazából még sose tekertem bugyi nélkül, de hosszabb távok után meg is lett az eredménye. A normál bugyi széle a legrosszabb helyen megy... A tanga meg... egy idei oké, később meg már az sem oké, mert ott is van egy pont, ahol mégis ül rajta az ember... szóval jól teszi , aki a cicarucit hord minden nélkül...

2018. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

És még annyit, hogy bár mókásan néznek ki a biciklinadrágos férfiak, de ennek ellenére nagyon érdekes látvány, hogy melyiknek hogy is áll... ;-) Igazán szexi tud lenni, és hidd el, ilyenkor a női vigyorok nem a kinevetést jelentik, hanem hogy tetszik amit látunk... ;-)

Hordjad csak nyugodtan, pláne ha nem vagy kövér! (A kövér biciklisek annyira nem érdekfeszítőek.)

2018. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van benne betét, és arra használod, amire tervezték, akkor nem.


De én munkába járok benne, és nem akarok minden nap új nadrágot felvenni 2x1 óra biciklizés miatt, ugyanakkor a tegnapi trutyimba se szeretnék beleülni. Ezért én betét nélküli nadrágot használok alsóval (a munkahelyen átöltözöm). Btw nekem 6-8 óra után se lesz kényelmetlen így, nem dörzsöl ki, de nálam nem ez a tipikus felhasználás.

2018. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!