Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez a használt downhill bicaj...

Ez a használt downhill bicaj megér 90 ezret? Sürgős!

Figyelt kérdés

"Eladó egy freddy team 1 Hallatlan!!! Első junior t hatsó tag fox rc3 fum works atutos az első agy hatsó deore xt első fék elxier hatsó bb5 sunringle felnik tioga gumik! Kezdésnek nm rossz mai napon csak 90" [link]



Nagyon régóta szeretnék egy dh bicajt, és ez elérhető árú számomra.

De nagyon-nagyon félek tőle. Mivel már nagyon régi, nagyon sok tulajnál lehetett, és durva felhasználás mellett az okozza a legnagyobb gondot, ha elhanyagolták. Ha a forgáspontok kivannak kopva, akkor cseszhetem. Ha a teleszkóp kotyog, azt is cseszhetem. A hidraulikus fékek szerintem már jó eséllyel lassan kukásak.

Szerintem egyszerűen túl régi, túl sok hibalehetőség.

A srác sem tűnik értelmiséginek, nem gondolnám, hogy rendesen rendben tartotta.


Egy próbát megérhet? Vagy hanyagoljak egy ennyire régi bicajt? Egyébként 200 ezerért már nagyon patent bicókat lehet kapni. Ebben pedig nem tetszik a valószínűleg integrált hajtómű, a felnik, és a teleszkóp sem.


Ti mit gondoltok?


2018. máj. 24. 12:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szerintem vagy hihetetlenül jól járnék vele, vagy pedig kidobott pénz lenne.
2018. máj. 24. 12:14
 2/12 szlory ***** válasza:
90ért downhillt szerintem soha. Hacsak nem az önnönmagad szívatása a cél.
2018. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

90ezer,hú nagyon alul van árazva

Esetleg egy probát megérne,hogy elmenj és megnézd.

De vigyél magaddal valakit aki jobban ért hozzá,mint te.

És szolj a tulajnak is rendesen takaritsale,mert piszkos bringát megsem nézel.


És gyanakodj,a matricák hibát is takarhatnak.


De az is lehet hogy megfogtad az Isten hajtókarját.

2018. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3.: Te miből gondolod, hogy mennyire értek hozzá? :D

Főleg lányként...

Attól, hogy itt is próbálok minél több infót összeszedni, még akár érthetek is hozzá valamennyit ;)

2018. máj. 26. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Tegyük már világossá: egy gyenge felbontású képen sejthető egy sáros bicigli, ennyi, nem több. Ebből neked senkifia szakértő nem állapítja meg, hogy milyen állapotban van, oké?
2018. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5.: Kértem tőle képeket. PErsze nagy felbontásúakat a tiszta bicajról.

Hát... Küldi azóta is :D

2018. máj. 26. 14:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak a mihez tartás végett: 300 eFt egy használt DH váz üresen.. na ilyen minőségi darab lehet 90ért..

Gondolom egy GTX (teszkós) szintű össztelósnak látszó életveszélyes acél fos.. ne legyél ennyire naiv, mert sokat fogsz szopni! :D

2018. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most nézem a képet, bocs.. :D szerintem ez nem Freddy váz. gyanús nagyon a 90, vagy lopta vagy repedt..
2018. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7.: Már hogyne lenne freddy?

300 ezerért is van csak váz, de hogy ennyitől kezdődjön... Hát, az eléggé erős túlzás!!

600-700 ezer forint körül már kaphatsz új dh bicajt is egy kis akcióval, régen meg a stinky volt 500K, a freddy-k meg emlékeim 300 ezertől indultak kompletten.

Nézz szét egy kicsit testbike bolhán, megfogsz lepődni!

2018. máj. 27. 15:04
 10/12 A kérdező kommentje:

7.: A használt cuccoknak ilyen az ára. Képzeld el, hogy vettünk 8 évvel ezelőtt egy autót 800 ezerért 12 évesen, 7 millió volt az új ára, és azóta sem volt semmi baja, kivéve a kopó alkatrészeket! DH bicajoknál is rohadt nagy az értékcsökkenés.

Bár gondolom te az a fajta vagy, aki vesz pár százezerért egy bicajt, széthajtja, aztán nagy kegyesen enged az új árhoz képest 40%-ot!


200 ezerért már patent állapotú dh bicajt is lehet kapni, akkor miért ne lehetne fele annyiért egy kissé viseltes öreg bicót venni? Ha rendesen karban volt tartva, akkor úgyse lehet nagyon sok baja. Dh bicajok rendkívül strapabíróak, nehéz tönkretenni őket hazai terepen.

2018. máj. 27. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!