Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cube Aim SL 29 vagy Btwin...

F.Roli kérdése:

Cube Aim SL 29 vagy Btwin rockrider 540s?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban is egy Btwinem van és a tapasztalataim alpján nem egy rossz márka ezért választanám ezt a biciklit. Illetve nagyon rugósúttal rendelkezik(120mm) és van neki hátul is rugóstagja. Azonban a Cube mint márka hallottam, hogy az egyik legjobb és megbízhatóbb márka. Sajnos ilyen típusú bicajt még nem próbáltam tehát ilyen téren vakon vágok bele. Szerintetek melyik a jobb bicaj?

2018. jún. 9. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy normális fully bringa ennek az árnak a duplájánál kezdődik. A ROCKRIDER 560 sokkal jobb ajánlat ennél RS telóval és integrált hajtással és 2 kg-val könnyebb. CUBE ismertebb gyártó valószínűleg jobb vázzal és 29"-es kerekekkel. Neked kell eldönteni mi fontos.
2018. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szlory ***** válasza:
28%

Az AIM hardtail, az 540s fully. Nagyon nem keverendő.


Ha nem szoktál merészségeket vállalni, akkor lehet a fully, de ha igen, akkor én a merevfarúra szavazok. Nincs annál rosszabb, amikor elárulja a gazdáját a teleszkóp. Főleg a hátsó.


Ha szolidabb árú, de jó képességű (XC) fullyt keresel, ilyesmi lehetne a takarékos álom: [link]


Ha 400 alatt akarod megúszni, én 2 dolgot tudok javasolni. Vagy keresel új hardtailt, az SL felszereltséggel az Aim nem rossz, de ez a legalja. Vagy veszel használtat. Ez akár egy Cube Stereo 120/140, 27.5"-os kerékkel. Ezek szoktak előfordulni 400 tájon és jó hobbi gépek, hosszú időre elegendő potenciállal.


Én addig maradnék a mostani bringámmal, amíg nem tudom kitervelni, mire adok ki többszáz ezrest. Magaddal kerülj tisztába (célok, jövő), utána jöhet a bringatípus, legvégül a konkrét bringamodell kiválasztás.

2018. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

Válaszd a Rockridert. Ez a legjobb, mert ennek van a legjobb ár/érték aránya.


Nincs a világon semmi, ami indokolni tudná, hogy egy bicikli kb. 160 ezer forinttól drágább legyen. Több pénzből már veszel egy motort. (A drágább biciklik csak lehúzások.)

2018. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!