Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik lakatot válasszam?...

Melyik lakatot válasszam? Most vettem új bringát sokáig nem akarom egy helyen parkoltatni, de kell valami csecse lakat a régi U lakatomat egyszer majdnem levágták 5000 forintos „Teszkós” volt szerencse hogy csak félig vágta meg.

Figyelt kérdés

Ezt a 3 fajtát néztem eddig

[link]


[link]


[link]


2018. jún. 14. 10:18
 1/4 szlory ***** válasza:

A Bordo vagy az Evo elég jól bírja a nyúzást. Az Evo (Mini) szerintem nagyon pici, ezért hajlanék a Bordo felé.


A lakat mellett legalább olyan fontos, hogy HOL és HOGYAN lakatolsz le. Cél, hogy a kerekeidet is biztonságban tartsd, amennyire lehet, így a legjobb, ha a vázcső ÉS a hátsó felni együtt van lezárva a rögzítő tárgyhoz (ami ugye nem egy facsemete :D). Cél, hogy olyan helyen lakatolj, ahol minél nagyobb a forgalom a lezárás időtartama alatt. Fontosabb, mint pl a bekamerázottság. Jól jön, ha más bringák is vannak a közeledben, biztosan lesz olyan, aki náladnál gyengébb módon zárt le. Ez esetben neki nem lesz bringája. Kivéve persze, ha a tiéd annyival-de-annyival jobb/szebb/drágább. Ez esetben 1 lakat nem elegendő biztonság.

2018. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mekkora értékű a bringád ? Fizikai védelem kell de nyomkövető és rendőrségi és egyéb regisztrálás képekkel bizonylatokkal fontos . Ha megdurrantanák több vonalon lehetne követni és lekapcsolva a tolvajt visszaszerezni .
2018. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
200 ezer Ft értékű a vas írtam is hogy nem szeretném sokáig otthagyni, például a vasúton ahonnan majdnem elvittek a régit bringám fényes nappal.5 órát állt ott.
2018. jún. 14. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Bordo van, eddig szerencsére nem próbálták meg ellopni. Szeretem, mert praktikus. Azért órákra ezzel sem szívesen hagynám magára a bringát. Ilyen célra lehet, hogy inkább vennék egy szakadt bringát, amit nem sajnálok.
2018. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!