Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek megéri az árát?

Treagu0311 kérdése:

Szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jún. 18. 15:59
 1/2 anonim válasza:
attól függ mire kell, ha csak munkába járásra akkor szerintem fölösleges.. ha versenyzel akkor már inkább
2018. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Verseny? Shimano csak deore és a fölött versenyképes.

A teleszkóp rugós és 100mm sincs és Suntour, ami végkép nem versenyre való. Na mindegy.


Amúgy ezért a pénzért nem rossz választás. Deore hátsó váltó megbizható és sokáig fogja birni, hidrualikus fékek vannak rajta nem pedig mechanikus ami plusz pont, a telszkóp függetlenül attól hogy rugós, egész jókat írnak róla.

Az biztos, hogy ez egy jó kerékpár. Enyhe terepre XC-re bőven megfelel, de azért az ugratásokat kerülném vele.


Habár én személy szerint azon a véleményen vagyok, hogyha 250-300e forint alatt akarsz biciklit, akkor használtat érdemes, ezért (~175e-225e) már kapsz egy néhányéves ténylegesen versenyképes bicajt. Újonnan meg ilyen kb jó biciklit, de nem igazán jót.


300k fölött, meg már lehet találni olyan új biciklit, amin minden komponens tényleg jó.

2018. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!