Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mali, Torpado, Legnano?...

Mali, Torpado, Legnano? Melyik kerékpárt válasszam az alábbiak közül? Melyik a legjobb ár/érték arányú?

Figyelt kérdés

Mali, Torpado, vagy Legnano?

Mali piton: [link]

Torpado t595: [link]

Torpado t590: [link]

Torpado t795: [link]

Legnano l640: [link]


A Legnano szerintem valamilyen Torpado termék lehet. Igazából az lenne a lényeg, hogy a tekerést bírja, jó legyen a hajtókar. Ezek közül esetleg valaki használja valamelyiket? Melyikkel járnék a legjobban? Tudom, hogy ebben az árkategóriában nem a legjobbak vannak, de itt kéne a legkisebb rosszat megtalálni.



2018. jún. 20. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg decathlonos Rockrider 520?
2018. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem zárkózom el attól sem, de ha hasonlóak akkor inkább ezek közül választanék, mint áruházi közül. Gondolom nincs nagy különbség az itt felsoroltak és a Rockrider között.
2018. jún. 21. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Mali Pitont használok, arról tudok neked a legtöbbet mondani. Ha középtávon nem tervezel a bringára költeni, akkor ne ezt válaszd! 200 km után lecseréltem a komplett hajtóművet. A gyári harmatgyenge, csavarodik, a hajtókar rövid.

Most ott tartok, hogy jóformán csak a váz maradt meg, minden mást cseréltem. Igaz, így a végeredmény meghaladta a 200 ezret, viszont van egy teljesen rám szabott, jó vázgeometriájú, igen jónak mondható cuccokkal szerelt bringám. Minden levedlett dolgot elpasszoltam, így olyan nagy veszteséggel nem kellett számolnom.

Ami kiemelkedően gyenge, az a hajtás és a hátsó kerék. Az 595-ös Torpado sem ismeretlen, jóbeséllyel azt választanám, ha a vásárláson kívül egyhamar nem akarnék, vagy tudnék beruházni egy fejlesztésbe.

A hajtást emelted ki, az ebben az árkategóriában teljesen rendben van.

Hátrány (ha lehet annak nevezni) a hi ten acél váz. Nem a tömege, inkább a korrózió miatt, a fényezés esetleges sérülésekor.

2018. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez egy korrekt válasz volt, köszönöm. :)

Esetleg ha a Torpado 590-et venném, azzal rosszabbul járnék? Kicsivel drágább ugyan, de alu vázas, nem hi-ten. Vagy nem érné meg így azt a kb. 10 ezer forintos különbséget?

2018. jún. 21. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!