Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes venni FatBike-ot...

Érdemes venni FatBike-ot 100ezer forintért? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 21. 21:47
 1/7 anonim válasza:
Ennyi pénzért ezt ja... talán
2018. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szlory ***** válasza:
Ez 74. Annyit megérhet. Mert amúgy borzalom, ami rajta van :D Tömeget nem is mertek írni? :D
2018. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:

Szerintem nem igazán...

Ezen az áron normálisat nem kapsz; a linkelt példányra is minimum még kétszer ennyit rákölthetsz, ha ki akarod használni -de a gyenge alap miatt akkor sem lesz soha tökéletes...

2018. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, bár nagyon nem vagyok szakértő. Sőt..


OFF:

Mire jó a FatBike? Mármint melyik az a terület, ahol kiemelkedik és jobb mint a többi kerékpár?

Azért kérdezem, mert nem tudom elképzelni, hogy mire lehet jó. Nekem van egy Dirt biciklim 2.5 széles gumikkal és ahhoz is már kell a tehetség rendesen, hogy megtudjak csúszni valahol is. Talán kivétel lehet a homokos tengerpart, de az meg itt nem nagyon van. Ráadásúl elég drágák ahhoz képest, ami rajtuk van.

2018. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja ez egy eléggé alap bringa aminek a tudásán hamar túllépsz,onnantól pedig nagyon éreznifogod a gyengeségeit.


És igen itthon én sem látom a létjogosultságát,a homokos tengerpertón túl is vannak területek de kishazánkban az sem jellemző.

2018. jún. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazábol nekem egyetemre járáshoz kellene egy kb2km-es bicikliutvonal szakaszon aminek a nagy része egyenes xd iszonyat tetszik csakhát azt írják, higy 160-180cm ig én neg 187 vagyok
2018. jún. 23. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

2 km egyenes úton? Azzal már nem szabad viccelni, érdemes biztosra menni, tehát én inkább egy ilyen ajánlok:

[link]

2018. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!