Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Shimano V-brake karhoz műanyag...

Shimano V-brake karhoz műanyag "borítás"?

Figyelt kérdés
Széttört a váltókarnál a műanyag kis fedlap vagy nem tudom mi a pontos neve. Lehet kapni valahol külön ilyet? Ti hogy oldottátok meg?

2018. jún. 26. 10:53
 1/7 szlory ***** válasza:

Nem tudom mire gondolsz, de van javasolható eljárás az ilyen esetekre.


Modellszámot leolvasni a szerkezetről (Shimano esetén ez feltehetőleg "BL-....." formátumú lesz) és utána a netről le lehet szedni a robbantott ábráját tartalmazó cikkszám-ismertetőt. Ha megtalálható rajta a keresett alkatrész darab, akkor lesz hozzá cikkszám, azzal egy Shimano kereskedés tud már dolgozni, meg tudják mondani, kapható-e még és ha igen, mennyi.

2018. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress rá EBIKE.HU oldalra és nézd meg a kínálatot .
2018. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ott kerestem először, de sajnos nem találtam. nekem pontosan ilyen kellene [link]

vagyis erről az a kis műanyag átlátszó lap. ugyanilyen néven egyébként van másik váltó, kb mindenhol csak azt adja ki..

2018. jún. 26. 14:42
 4/7 szlory ***** válasza:

Csináld meg az 1-es választ, a CBA nem dietetikus, az ebike pedig nem szakkatalógus.


Vagy csináltasd meg olyannal, aki tud keresni a megfelelő formában. Ugyanis Te látod mid van, Ő meg tudja, mit kell keresni. Ez rossz párosítás.

2018. jún. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szlory ***** válasza:

Addig is:

ST-EF510-2(-Black), Egész pontosan a bal: ST-EF510-L2A(-Black), a jobb ST-EF510-8R2A(-Black)


Bal oldali műanyag: Y0B698010. És a jobb oldali: Y0B998010.


[link]

2018. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hatalmas király vagy utolsó! megérdeklődtem, a bal oldali feketét már elvileg nem gyártják, jobb oldalit igen. szóval rendeltem egy jobb feketét és egy bal oldali szürkét, és majd leszedem róla valahogy a kis álászó műanyagot, remélem sikerrel.
2018. jún. 28. 18:50
 7/7 szlory ***** válasza:
Vagy, ha nem szedhető szét roncsolásmentesen, veszel egy 900Ft-os akrilfesték sprayt, maszkoló szalagot, 400-as csiszoló papírt és megfújod a szürkét feketére.
2018. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!