Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rockrider 520, Mali Aspis,...

Rockrider 520, Mali Aspis, vagy Mali Boa? Melyik lenne jobb választás? Melyik érné meg legjobban?

Figyelt kérdés

Városi és túra kerékpárnak használnám, jó lenne, ha bírná a változatos, döcögős, emelkedős terepet is, de komolyabban nem durvulnék vele. Vélemények és tapasztalatok valamelyikről? :)


[link]

[link]

[link]



#Mali #Aspis
2018. aug. 11. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mali márkában jobban bízhatsz.
2018. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túrázni és városban kényelmetlen a váz a kormány és tapad a rücskös gumi . Trekking kell inkább . De a MALI jobb .
2018. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, én ilyen Mali bringát biztos nem vennék a tourney váltóval meg a noname villával. Decathlonos bringák jobbak ár/érték arányban, láttam az 520-asnak olyan változatát a budaörsi Decathlonban, amire legalább xcr teleszkópot raktak. Az se nagy szám, de jobb mint amit a Malira raktak. Az a két Mali még kinézetre is szörnyű, meg mi az már hogy 17 kiló??? Miből vannak ezek??? 520-asra vázra legalább élettartam garancia van, így bátrabban lehet fejleszteni, ha a szükség úgy hozza, de így sem rossz bicaj, ennyiért meg pláne.
2018. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!