Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen első kosarat érdemes...

Milyen első kosarat érdemes venni?

Figyelt kérdés
Látom többféle felfüggesztésű van. Azt tudom, hogy a műanyag kosár nem bír akkora súlyt.
2018. szept. 11. 21:30
 1/4 szlory ***** válasza:

Ha teleszkópos a villád, akkor konzolosat tudsz feltenni, azok gyártmánytól függően nagyon max 8-10kg-ig terhelhetők, erősebbről nem tudok.


Ha merev villád van, akkor szóba jöhet első csomagtartó is (L alakú szerkezet, amire aztán bármit rátehetsz, mint ahogy a hátsó csomagtartókra), vagy pedig veszel olyat, ami a villanyak tetejénél fogja a kosarat, az első tengelyhez pedig lelóg egy pálca, hogy alulról is megtartsa. A konzolossal ellentétben ezt nem tudod levenni, magaddal vinni mondjuk a bevásárlásra.


Először tehát lőjük be, hogy merev vagy rugós a villád, utána azt, hogy a kosarat szeretnéd magaddal hurcipálni, mint egy bevásárló (piknik) kosarat, vagy fixen és lophatatlanul gyógyuljon-e a gépre. És tudni kéne, milyen súlyokat tervezel pakolni bele.

2018. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A kérdező vagyok, csak most nem vagyok annál a gépnél, ahonnan kiírtam a kérdést és elfelejtettem a jelszavamat.

Merev villás biciklim van és nem tervezek túl nagy súlyt szállítani. 1-2 adag ebed, ruhák, max. 1.5 l víz. Nem kell levehetőnek lennie, sőt, jobb is lenne ha lopásbiztosabb lenne.

2018. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szlory ***** válasza:

Én ilyet javasolnék, a legtöbb boltban tudnak neked adni ilyet vagy hasonlót - más színben (láttam még feketét, barnát, magentát).


Mondanod kell hozzá a kerékpár kerékméretét is, hogy a megfelelő pálcát adják hozzá (mert szerelési kellékkel együtt kell kapnod).


[link]


Van neki egy "fedélnek" csúfolt valamilye, ami arra jó, hogy ha ki akarna potyogni valami, akkor nem engedi, de amúgy azt könnyű lelopni alapból (gyorskötözővel erősíthető). Ebbe egy normális hátizsák és egy vizespalack kényelmesen belefér, esztétikus, ennyi pénzért szinte ajándék. (Az igazi fonottak jellemzően 10e Ft, ahhoz nagyobb eltökéltség kell véleményem szerint, átlag bicajra nem igazán éri meg)

2018. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szlory ***** válasza:
Ja bocs, még annyi, hogy a felszerelés lehet nehézkes, ha "A-head" villád van, akkor ki kell reszelni az egyik felfogató lemezből egy kis fület. És esetleg kitágítani a kivágott körméretet is. De ez már csak bütykölés, a lényeg, hogy megoldható.
2018. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!