Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklisfutárként nem gáz ha...

Biciklisfutárként nem gáz ha nem veszek alsót a tapadós bringaruhám alá fiuként?

Figyelt kérdés

2018. nov. 20. 17:04
 1/10 szlory ***** válasza:

tiéd a cucc, nem? akkor mindegy. :D


illetve mégsem - mert ha órákat töltesz abban a göncben, akkor jópár egészségtelen következménye lenne egy hajlatokba gyűrődő izzadt textilnek. szóval szerintem racionális a döntésed.

2018. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Ki fogja dörzsölni a micsodádat. De te tudod.
2018. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Alex Fly ***** válasza:
97%
A kerékpáros nadrág alá nem kell -nem is érdemes- alsót venni.
2018. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bulldozer_Mcr válasza:
Amig nem pukizol egy habosabbat addig nincs vele gond. 😁
2018. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Wadmalac ***** válasza:
71%

Így a kényelmesebb, a mosási ciklus fut csak sűrűbbre, nem jó érzés újra magadra rántani a gatyát a tegnapi féknyommal.

:D

2018. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem látszik nagyon, akkor nem kell.

Én amúgy biciklis boxeralsót szoktam alá venni. (Ami szintén párnázott.)

Amúgy nem minden alsógatya készül pamutból, a sportboltokban (pl.: Decathlon) kapni alsónadrágot kifejezetten sportoláshoz.

2019. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Eredetileg én sem akartam alá venni, de amikor otthon felpróbáltam, az volt barátnőm első kérdése, hogy "ugye fogsz alsógatyát alá venni?"

Szóval azért csekkoltasd le valakivel. :-)

2019. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az szexi ha látszik a dako a biciklisgatyában :P ne vegyél alsot,es remélem te leszel a futárom :P
2019. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szlory ***** válasza:
banyek, azóta is ezen rugózol? :D ha ennyi idő alatt nem szóltak meg, akkor már mindegy is, nem? vagy azért nem mentél el futárnak, mert nem tudták kitalálni neked? nemá' ! :D
2019. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
Én úgy látom, nem a kérdező rugózik ezen, csak kapott közben egy friss félreérthetetlen ajánlatot az állóeszközeinek a befektetésére.
2019. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!